FAQ: Bezpečnost

Dostupné dotazy


Jak jsou chráněny mé osobní údaje, které vám poskytnu pro uzavření smlouvy o pojištění?

Komunikace při zadávání údajů je chráněna šifrováním SSL (Secure Socket Layer), který Vám zaručí bezpečný přenos veškerých zadaných údajů. Po odeslání do našeho systému i v průběhu celého trvání Vaší pojistné smlouvy jsou data chráněna a zabezpečena dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Online platba platební kartou - systém PayMuzo

Server Pojisteni.com využívá pro svoje transakce (platby online) platební brány PayMuzo. Tato brána umožňuje obchodníkům a prodejcům přijímat bankovní karty MasterCard, Maestro a VISA při online transakcích. Mezinárodní asociace zavedly standard nazvaný 3-D Secure pro jedinečnou identifikaci všech stran zapojených do online transakce. Toto vytváří úzké spojení mezi vydavatelskou bankou a držitelem karty na jedné straně a obchodníkem a zúčtující bankou na straně druhé. Bezpečnost systému PayMuzo je posílena používáním digitálního podpisu všech dat přenášených mezi platební bránou a online obchodem. Hlavní výhodou platební brány je výrazné zvýšení bezpečnosti transakcí z hlediska všech zapojených stran - držitele karty, obchodníka, vydavatelské banky a zúčtující banky.
Máte dotaz? Kontaktujte nás
Váš dotaz byl úspěšně odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Vytiskni stránku Pošli známému
Odkaz byl úspěšne odeslán   poslat další »
O Pojištění.COM

Rychlé a přehledné porovnání pojištění

Online srovnávač Pojištění.com je jedním z největších internetových srovnávačů pojištění, který již od roku 2006 poskytuje na českém trhu službu porovnání pojištění online. Nabízime porovnání cestovního pojištění, povinného ručení, havarijního pojištění, pojištění majetku, životního pojištění a dalších pojištění »

Doporučte nás svým přátelům!

Zasílání novinek

Buďte informováni jako první o nových nabídkách a akcích.

Zákaznická infolinka

Volejte:  515 555 555

Po-Pá  9-18 hod.

info@pojisteni.com


Zavoláme Vám zpět!

Máte dotaz?

V případě, že máte zájem dozvědět se více informací o námi nabízených produktech, napište nám:

Váš dotaz byl úspěšně odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »