Wüstenrot pojišťovna, a.s.

U Wüstenrot si můžete vybrat havarijní pojištění ze tří variant. Neplatíte tak to, co nepotřebujete a máte takové pojištění svého vozu, které vám vyhovuje nejlépe.

PRAKTIK – havárie, živelné škody, vandalismus
EXPERT – odcizení, živelné škody, vandalismus
KOMPLET – kryje všechna rizika


Pokud si sjednáte havarijní pojištění u Wüstenrot, máte možnost ušetřit 5 % na pojistném v případě, že u této pojišťovny sjednáte i povinné ručení.

Spoluúčast při pojistné události může dosahovat tří úrovní:

– 5 % z pojistného plnění min. 5 000 Kč
– 10 % z pojistného plnění min. 10 000 Kč
– 20 % z pojistného plnění min. 20 000 Kč

Pojišťovna zároveň garantuje, že Vaši smlouvu můžete ukončit kdykoli. Bonus z povinného ručení dostanete i k havarijnímu pojištění, pokud máte obojí sjednané u Wüstenrot. Platí rovněž 10% sleva pro stávající klienty této pojišťovny a další 10% sleva na havarijní pojištění pro 2. vozidlo a další.

Asistenční služby

K dispozici jsou Vám samozřejmě asistenční služby. Při opravě vozidla na místě se můžete spolehnout na příjezd technika do jedné hodiny. Možností je i odtažení vozidla do nejbližšího vhodného servisu až do vzdálenosti 50 km.

Můžete si zvolit také jednu ze dvou služeb. Buď obdržíte náhradní vozidlo kategorie B na max. 3 dny, nebo Vám bude zajištěna náhradní doprava do místa bydliště.

Pokud klient nevyužije žádnou ze shora jmenovaných služeb, je mu k dispozici repatriace vozidla do domovského servisu.


Připojištění

K vyřešení dalších nepříjemných situací, které se Vám a Vašemu vozidlu mohou stát, slouží široká nabídka připojištění. Wüstenrot nabízí odlišný výběr připojištění k povinnému ručení a havarijnímu pojištění. Mezi připojištění havarijního pojištění patří:

Připojištění skel

Připojištění skel se vztahuje na poškození nebo zničení skla čelního, zadního a bočních oken vozidla, která byla k vozidlu připevněna originálním způsobem. Připojištění Vás ochrání v případě jakéhokoliv poškození nebo zničení skel, např. z důvodu nehody, vandalismu nebo živelní události (ne z důvodu běžného opotřebení). U připojištění skel je spoluúčast 10 % (minimálně však 500 Kč).
 

Limit pojistného plnění Roční pojistné
5 000 Kč 650 Kč
10 000 Kč 1 100 Kč
20 000 Kč 1 900 Kč

 

Připojištění úrazu

 

Pojišťovna Wüstenrot Vám nabízí úrazové připojištění osob přepravovaných v motorovém vozidle s pojistnou částkou 1 mil. Kč. Pokud si u Wüstenrot sjednáte povinné ručení i havarijní pojištění, získáte toto připojištění zdarma.
Pro pojistnou částku 1 000 000 Kč se platí roční pojistné 960 Kč.

 

Připojištění zavazadel

Pojištění zavazadel oceníte zejména v situacích, kdy cestujete autem například na dovolenou a jste nuceni nechat v autě věci, které pro vás mají zvláštní hodnotu.

Zavazadla a věci osobní potřeby jsou pojištěny pro případ:

– poškození nebo zničení v důsledku živelní události
– poškození, zničení nebo ztráty v důsledku dopravní nehody
– krádeže vloupáním nebo loupežným přepadením

U připojištění zavazadel je spoluúčast 10 % (minimálně však 1 000 Kč).

 

Limit pojistného plnění Roční pojistné
20 000 Kč 1 200 Kč
40 000 Kč 2 400 Kč

 

Připojištění náhradního vozidla v ČR
Stane-li se vozidlo po dopravní nehodě nepojízdným, ocitáte se náhle v nepříjemné situaci. Pojišťovna Wüstenrot připravila pro tyto případy a pro své klienty možnost poskytnutí náhradního vozidla na dobu potřebnou k opravě poškozeného vozidla.
Pro pojistnou částku 20 000 Kč se platí roční pojistné 1 200 Kč.


Asistenční služby
Pojistné podmínky pro havarijní pojištění vozidel

Máte dotaz? Kontaktujte nás
Váš dotaz byl úspěšně odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Vytiskni stránku Pošli známému
Odkaz byl úspěšne odeslán   poslat další »