Platnost

Okamžitá platnost pojištění

Vámi uzavřené pojištění je platné nejpozději následující pracovní den. V případě cestovního pojištění nebo pojištění storna můžete sjednat okamžitou platnost. Okamžitou platnost u jiných pojištění můžete dohodnout na naší telefonní lince 515 555 555.
Cestovní pojištění a pojištění storna

V případě uzavření cestovního pojištění, nebo pojištění storna, získáte pojistnou smlouvu spolu se všemi doklady ihned, jakmile pojištění uzavřete online. Pojištění je platné od data, které si určíte. Pokud cestujete již v ten samý den, kdy pojištění uzavíráte, je pojištění platné okamžikem zaplacení.

Ostatní pojištění

V ostatních případech uzavřeného pojištění obdržíte v den uzavření, nejpozději následující pracovní den pojistnou smlouvu emailem a do dvou pracovních dnů také poštou do Vaší poštovní schránky.

Na naší telefonní lince 515 555 555 si můžete dohodnout okamžité doručení pojistné smlouvy.

O Pojištění.COM

Rychlé a přehledné porovnání pojištění

Online srovnávač Pojištění.com je jedním z největších internetových srovnávačů pojištění, který již od roku 2006 poskytuje na českém trhu službu porovnání pojištění online. Nabízime porovnání cestovního pojištění, povinného ručení, havarijního pojištění, pojištění majetku, životního pojištění a dalších pojištění »

Doporučte nás svým přátelům!

Zasílání novinek

Buďte informováni jako první o nových nabídkách a akcích.

Zákaznická infolinka

Volejte:  515 555 555

Po-Pá  9-18 hod.

info@pojisteni.com


Zavoláme Vám zpět!

Máte dotaz?

V případě, že máte zájem dozvědět se více informací o námi nabízených produktech, napište nám:

Váš dotaz byl úspěšně odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »