Rodinný právník

Využijte služeb rodinného právníka pro řešení složitých situací, pro preventivní pomoc i neomezený informační servis.


Mám zájem

Proč rodinný právník

Rodinný právník Vám může pomoci v mnoha oblastech, ve kterých byste zůstali v situaci, ze které na první pohled není žádné přijatelné východisko. Jeho pomoc není k dispozici pouze pojistníkovi, ale pomáhá i členům jeho rodiny, včetně partnera/partnerky.

 

Součástí služeb rodinného právníka je také preventivní pomoc, to znamená je Vám k dispozici i v případech, kdy ještě nedošlo k problémové situaci. Je ochoten s Vámi probrat například smlouvu před tím, než ji podepíšete. Je jediným takovým programem na trhu. Komunikace je možná jak osobně, tak telefonická. Jeho služby jsou vždy k dispozici.

 

Nejsou potřeba žádné další příplatky za právní zastoupení, užívá síť advokátů-specialistů, kteří umožní efektivní práci na vyřešení Vašeho aktuálního případu.

Kde všude Vám rodinný právník může pomoci

Rodinného právníka můžete využít v pestré škále životních situací. Například se jedná o:

 

- kontrolu dokumentů – dokumenty, které se chystáte právník analyzuje a upozorní Vás na body, kterých byste si nemuseli všimnout. Může se jednat o smlouvu pracovní, kupní nebo například nájemní.

 

- pracovní proces – máte-li nesnáze se zaměstnavatelem, rodinný právník Vám může pomoci. Jednat se může o problémy s vyplacením mzdy, právních záležitostí ohledně ukončení pracovního poměru nebo záležitosti okolo způsobení škody.

 

- dopravní prostředek – při porušení zákona, škody na vozidle nebo vozidlem způsobené, nehodě i dalších sporech

 

- další oblasti – existuje mnoho nepříjemných situací, ve kterých Vám rodinný právník může pomoci, může se jednat například o správní řízení, záležitosti týkající se Vašich dětí, bydlení, sousedské vztahy atd.

Neomezený informační servis

Služby rodinného právníka jsou Vám k dispozici non-stop. Kdykoli budete chtít, můžete využít telefonního kontaktu a všechny Vaše dotazy budou zodpovězeny okamžitě, pokud k jejich zodpovězení bude mít v danou chvíli poskytnuté všechny relevantní informace.

Kontaktní údaje

Vyplňte prosím následující údaje, abychom Vás mohli kontaktovat s nabídkou pojištění.

Pole označená jsou povinná.


O Pojištění.COM

Rychlé a přehledné porovnání pojištění

Online srovnávač Pojištění.com je jedním z největších internetových srovnávačů pojištění, který již od roku 2006 poskytuje na českém trhu službu porovnání pojištění online. Nabízime porovnání cestovního pojištění, povinného ručení, havarijního pojištění, pojištění majetku, životního pojištění a dalších pojištění »

Doporučte nás svým přátelům!

Zasílání novinek

Buďte informováni jako první o nových nabídkách a akcích.

Zákaznická infolinka

Volejte:  515 555 555

Po-Pá  9-18 hod.

info@pojisteni.com


Zavoláme Vám zpět!

Máte dotaz?

V případě, že máte zájem dozvědět se více informací o námi nabízených produktech, napište nám:

Váš dotaz byl úspěšně odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »