Cestovní pojištění – porovnání nabídek online | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Cestovní pojištění – porovnání nabídek online

Naše kalkulačka cestovního pojištění rychle porovná aktuální nabídku osmi tuzemských pojišťoven. Stačí ve vstupním formuláři vyplnit několik základních informací o cestě a cestujících osobách a odeslat. Nejvýhodnější variantu cestovního pojištění si můžete ihned uzavřít online.

 

Dříve než začnete porovnávat nabídky cestovního pojištění jednotlivých pojišťoven, sepište si základní informace o vaší cestě do zahraničí – do jaké země pojedete, jak dlouho se tam zdržíte, zda jedete na dovolenou nebo za prací. Popřemýšlejte také nad plánovanými aktivitami v místě pobytu. Rizikové sporty totiž nemusí být součástí základní nabídky pojištění.

 

Pro krátkodobé zahraniční cesty (pozn. trvající maximálně 90 dní) je určeno jednorázové cestovní pojištění. Toto pojištění využijete, pokud jedete například jednou za rok na dovolenou k moři do Chorvatska a v zimě lyžovat do Alp. Pokud jezdíte do zahraničí velmi často, zajímejte se o pololetní nebo roční cestovní pojištění. Uzavření jedné roční pojistky může být v konečném součtu cenově výhodnější než opakované uzavírání jednorázového cestovního pojištění.

 

Při výběru odpovídajícího cestovního pojištění je třeba zadat cílovou oblast nebo zemi. Cestovní pojištění se totiž vždy vztahuje jen na události, k nimž došlo v oblasti, pro niž bylo sjednáno. Naše kalkulačka cestovního pojištění nabízí možnost výběru z následujících oblastí a zemí: Česká republika*, Slovenská republika, Evropa kromě ČR, Celý svět kromě ČR, Svět kromě USA a ČR, Velká Británie a Severní Irsko.

 

Do zahraničí můžete jet na turistickou cestu nebo pracovní cestu (pozn. zde uveďte i to, zda budete vykonávat administrativní nebo manuální činnost). Při výběru vhodného cestovního pojištění myslete i na aktivity v místě pobytu. Pokud trávíte dovolenou aktivně, zajímejte o rozsah pojištění běžných sportů. Rekreační sporty jsou zpravidla zahrnuty již v základní variantě cestovního pojištění. Pro rizikovější sportovní činnosti si zvolte připojištění.

 

Poznámka: *Cestovní pojištění pro pobyt v ČR zahrnuje například rizika krádeže, trvalé následky a smrt úrazem, zimní a letní rekreační sporty.Máte dotaz? Kontaktujte nás