Cestovní pojištění Portoriko | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Cestovní pojištění Portoriko

Chystáte se na dovolenou v Portoriku? Než se vydáte na cestu, nezapomeňte si sjednat kvalitní cestovní pojištění do Portorika. Pobyt v zahraničí vám totiž může znepříjemnit například nemoc, vážnější zranění, náhlá bolest zubů, poškození cizí věci nebo krádež zavazadel. Abyste vyšli z těchto situací bez velkého finančního vydání, je cestovní pojištění do Portorika nutností.

Cestovní pojištění do zahraničí vždy obsahuje pojištění léčebných výloh. v Portoriku kryje tato složka cestovního pojištění především výdaje spojené s ošetřením úrazu, platby za léčbu akutních onemocnění a zdravotních potíží, návštěvu ambulance, pobyt v nemocnici, nákup léků či nezbytné převozy.

Na cestovním pojištění do Portorika nešetřete. V rámci cestovního pojištění si sjednejte také úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel. Pokud se budete věnovat rizikovějším sportovním aktivitám, zajímejte se o připojištění rizikových sportovních aktivit v Portoriku. Při výběru vhodného pojištění se zajímejte o rozsah pojištění a maximální výši limitů pojistného plnění.

 

Sjednat cestovní pojištění onlineMáte dotaz? Kontaktujte nás