Cestovní pojištění Švédsko | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Cestovní pojištění Švédsko

Chystáte se na dovolenou ve Švédsku? Než se vydáte na cestu, nezapomeňte si sjednat kvalitní cestovní pojištění do Švédska. Pobyt v zahraničí vám totiž může znepříjemnit například nemoc, vážnější zranění, náhlá bolest zubů, poškození cizí věci nebo krádež zavazadel. Abyste vyšli z těchto situací bez velkého finančního vydání, je cestovní pojištění do Švédska nutností.

Cestovní pojištění do zahraničí vždy obsahuje pojištění léčebných výloh. ve Švédsku kryje tato složka cestovního pojištění především výdaje spojené s ošetřením úrazu, platby za léčbu akutních onemocnění a zdravotních potíží, návštěvu ambulance, pobyt v nemocnici, nákup léků či nezbytné převozy.

Na cestovním pojištění do Švédska nešetřete. V rámci cestovního pojištění si sjednejte také úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel. Pokud se budete věnovat rizikovějším sportovním aktivitám, zajímejte se o připojištění rizikových sportovních aktivit ve Švédsku. Při výběru vhodného pojištění se zajímejte o rozsah pojištění a maximální výši limitů pojistného plnění.

 

Sjednat cestovní pojištění onlineMáte dotaz? Kontaktujte nás