Služby fyzickým osobám | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Služby fyzickým osobám

Služby fyzickým osobám

e-Finance Makléři, s.r.o. zprostředkovává, jako nezávislý pojišťovací agent, pojistné smlouvy podle potřeby zákazníka. Jako nezávislý finanční poradce zprostředkovává ostatní finanční produkty. Svoji činnost provádí jako obchodník ve smyslu obchodního zákoníku. Služby poskytujeme klientům zdarma.

Analýza smluv

Provádíme analýzu stávající pojistné ochrany klienta, z hlediska její přiměřenosti, úplnosti a ceny pojistné ochrany.

Ocenění majetku

Jelikož je důležité, aby pojištění majetku soukromých osob bylo koncipováno v pojistných částkách odpovídajících novým cenám majektu (cenám odpovídajících znovupořízení majetku), zajišťujeme pro naše klienty ocenění jejich soukromého majetku, provádíme ocenění nemovitostí.

Návrh pojistné ochrany - pojistná strategie

Navrhujeme komplexní pojistnou ochranu klienta na základě analýzy pojistných rizik, přání a potřeb klienta, jeho finančních možností. Jednáme s pojišťovnami o přípravě konkrétních pojistných smluv.

Zastupování klienta u pojišťoven

Zastupujeme klienta u pojišťoven. Vyřizujeme veškerou agendu spojenou s pojištěním klienta.

Likvidace škod

V případě pojistných událostí e-Finance Makléři zastupuje klienta před pojišťovnami. Poskytuje klientovi veškerý konzultační a poradenský servis.

Náhrady škody způsobené vadným jednáním makléře

e-Finance Makléři, s.r.o. má sjednané pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou svoji činností na pojistnou částku 2 mil EUR. e-Finance Makléři, s.r.o. se zavazuje k náhradě škody smluvně.


Máte dotaz? Kontaktujte nás