515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.
Menu

Uniqa pojišťovna, a.s.

Pojišťovna UNIQA nabízí havarijní pojištění KASKO, které ochrání Vaše vozidlo pro případ zničení, odcizení nebo poškození. Pojistit si u UNIQA pojišťovny můžete vozidlo z jakékoli kategorie.

Pro starší vozidla můžete získat zvýhodněné sazby, naopak pro nová vozidla prémiové produkty. K dispozici jsou různé stupně pojistné ochrany.

Na pojištění KASKO můžete získat slevu 10 %, v případě, že bude v kombinaci s produktem POV, povinným ručením UNIQA pojišťovny.

Další slevu můžete získat v případě kvalitně zabezpečeného vozu. Taková sleva může dosáhnout až 50 % z pojistného.

Asistenční služba k havarijnímu pojištění je zcela zdarma. Od sjednání havarijního pojištění je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. K základní asistenční službě si můžete sjednat rozšířenou asistenční službu Komfort a Safeline.

Na výběr máte mezi velkým počtem variant havarijního pojištění:

 

KASKO BASIC

Pokud jezdíte často do přírody a na venkov, máte zvýšenou pravděpodobnost střetu se zvěří, může Vás potkat sněhová bouře nebo krupobití, potom je tento produkt vhodný pro Vás. Kryje: živelní škody, střet se zvěří, poškození vozidla padajícími předměty.
Obsahuje asistenci KOMFORT.

KASKO ODCIZENÍ

Pokud jezdíte málo a opatrně a nebojíte se havárie, může se Vám hodit tento pojistný produkt. Kryje: odcizení vozidla nebo jeho části, živelní škody.
Produkt naopak nekryje riziko havárie, vandalismu, pádu či nárazu věci.
 

KASKO KOMPLET

Všestranné pojištění, které kryje širší spektrum pojistných rizik. Patří sem: havárie, odcizení vozidla nebo jeho části, živelní škody, vandalismus, pád a náraz věci, poškození měkkých částí vozidla drobnými zvířaty.

KASKO MAX

Pojištění pro náročné klienty. Skládá se z pojištění KASKO KOMPLET a nabízí další výhody. Patří k nim pojištění GAP, kdy při totální škodě pojišťovna plní do pořizovací ceny vozidla. Toto pojistné plnění je nabízeno na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců. První pojistná událost nemá vliv na výši bonusu při opravě ve smluvním servisu, který vozidlo prodal. Součástí je také pojištění všech skel vozidla, pojištění asistence KOMFORT a případný příspěvek na zapůjčení náhradního vozidla.

KASKO SUPER

Základem tohoto pojištění je KASKO MAX, které navíc pro klienta zajišťuje řadu dalších výhod. Pojištění GAP v tomto případě zaručuje pojistné plnění ve výši 100 % po dobu tří let, následně je pak toto plnění při totálních škodách zvýšeno na 110 % obecné ceny vozidla v okamžiku vzniku škody. I při totální škodě se pojišťovna snaží zajistit opravu. Mezi výhody patří i to, že pokud při částečném poškození vozidla využijete stejný servis, u kterého jste vůz koupili, spoluúčast Vám bude snížena na polovinu. Zcela odpuštěna bude v případě, kdy po totální škodě nebo krádeži koupíte nový vůz u stejného prodejce a pojistíte ho opět u UNIQA. Toto pojištění lze sjednat k nově zakoupeným vozidlům do 6 měsíců stáří, mají-li najeto maximálně 100 km.

KASKO KOMFORT

Jedná se o pojištění pro starší automobily. Kryje: havárii zaviněnou i nezaviněnou, odcizení vozidla nebo jeho části, živelní škody, vandalismus, pád či náraz věci. U vozidla pořízeného na leasing Vám bude pojistné plnění při totálních škodách vyplaceno až do výše nesplacené hodnoty vozidla. Toto pojištění nabízí zajímavou formu spoluúčasti.Máte dotaz? Kontaktujte nás
Pošli známému