Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Wüstenrot pojišťovna, a.s.

U Wüstenrot si můžete vybrat havarijní pojištění ze tří variant. Neplatíte tak to, co nepotřebujete a máte takové pojištění svého vozu, které vám vyhovuje nejlépe.

PRAKTIK – havárie, živelné škody, vandalismus
EXPERT – odcizení, živelné škody, vandalismus
KOMPLET – kryje všechna rizika


Pokud si sjednáte havarijní pojištění u Wüstenrot, máte možnost ušetřit 5 % na pojistném v případě, že u této pojišťovny sjednáte i povinné ručení.

Spoluúčast při pojistné události může dosahovat tří úrovní:

– 5 % z pojistného plnění min. 5 000 Kč
– 10 % z pojistného plnění min. 10 000 Kč
– 20 % z pojistného plnění min. 20 000 Kč

Pojišťovna zároveň garantuje, že Vaši smlouvu můžete ukončit kdykoli. Bonus z povinného ručení dostanete i k havarijnímu pojištění, pokud máte obojí sjednané u Wüstenrot. Platí rovněž 10% sleva pro stávající klienty této pojišťovny a další 10% sleva na havarijní pojištění pro 2. vozidlo a další.

Asistenční služby

K dispozici jsou Vám samozřejmě asistenční služby. Při opravě vozidla na místě se můžete spolehnout na příjezd technika do jedné hodiny. Možností je i odtažení vozidla do nejbližšího vhodného servisu až do vzdálenosti 50 km.

Můžete si zvolit také jednu ze dvou služeb. Buď obdržíte náhradní vozidlo kategorie B na max. 3 dny, nebo Vám bude zajištěna náhradní doprava do místa bydliště.

Pokud klient nevyužije žádnou ze shora jmenovaných služeb, je mu k dispozici repatriace vozidla do domovského servisu.


Připojištění

K vyřešení dalších nepříjemných situací, které se Vám a Vašemu vozidlu mohou stát, slouží široká nabídka připojištění. Wüstenrot nabízí odlišný výběr připojištění k povinnému ručení a havarijnímu pojištění. Mezi připojištění havarijního pojištění patří:

Připojištění skel

Připojištění skel se vztahuje na poškození nebo zničení skla čelního, zadního a bočních oken vozidla, která byla k vozidlu připevněna originálním způsobem. Připojištění Vás ochrání v případě jakéhokoliv poškození nebo zničení skel, např. z důvodu nehody, vandalismu nebo živelní události (ne z důvodu běžného opotřebení). U připojištění skel je spoluúčast 10 % (minimálně však 500 Kč).
 

Limit pojistného plnění Roční pojistné
5 000 Kč 650 Kč
10 000 Kč 1 100 Kč
20 000 Kč 1 900 Kč

 

Připojištění úrazu

 

Pojišťovna Wüstenrot Vám nabízí úrazové připojištění osob přepravovaných v motorovém vozidle s pojistnou částkou 1 mil. Kč. Pokud si u Wüstenrot sjednáte povinné ručení i havarijní pojištění, získáte toto připojištění zdarma.
Pro pojistnou částku 1 000 000 Kč se platí roční pojistné 960 Kč.

 

Připojištění zavazadel

Pojištění zavazadel oceníte zejména v situacích, kdy cestujete autem například na dovolenou a jste nuceni nechat v autě věci, které pro vás mají zvláštní hodnotu.

Zavazadla a věci osobní potřeby jsou pojištěny pro případ:

– poškození nebo zničení v důsledku živelní události
– poškození, zničení nebo ztráty v důsledku dopravní nehody
– krádeže vloupáním nebo loupežným přepadením

U připojištění zavazadel je spoluúčast 10 % (minimálně však 1 000 Kč).

 

Limit pojistného plnění Roční pojistné
20 000 Kč 1 200 Kč
40 000 Kč 2 400 Kč

 

Připojištění náhradního vozidla v ČR
Stane-li se vozidlo po dopravní nehodě nepojízdným, ocitáte se náhle v nepříjemné situaci. Pojišťovna Wüstenrot připravila pro tyto případy a pro své klienty možnost poskytnutí náhradního vozidla na dobu potřebnou k opravě poškozeného vozidla.
Pro pojistnou částku 20 000 Kč se platí roční pojistné 1 200 Kč.


Asistenční služby
Pojistné podmínky pro havarijní pojištění vozidelMáte dotaz? Kontaktujte nás
Pošli známému