Letní soutěž s AXA Assistance o 4 sportovní kamery | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Letní soutěž s AXA Assistance o 4 sportovní kamery

Už se nemůžete dočkat letních večerů u moře? Plánujete výlet do rakouských hor nebo slovenské metropole? Ať už se o prázdninách vydáte kamkoliv, sjednejte si včas kvalitní cestovní pojištění. Pokud si uzavřete cestovní pojištění od AXA ASSISTANCE na portálu Pojisteni.com, máte šanci vyhrát jednu ze čtyř sportovní kamer.

 

 

A jak se do soutěže zapojit? Pravidla jsou velmi jednoduchá. Stačí si od 1. července do konce srpna 2018 sjednat prostřednictvím portálu Pojisteni.com jakoukoli variantu cestovního pojištění od AXA ASSISTANCE. Zaplacením pojistného se automaticky zařadíte do slosování a jedna ze čtyř sportovních outdoorových kamer Rollei ActionCam 525 může být vaše.

 

Chci se zapojit do soutěže...

 

Losování výherců se uskuteční hned dvakrát. První dvě kamery předáme výhercům na začátku srpna. Pokud budete mít štěstí, můžete si ještě o prázdninách zvěčnit své zážitky z léta novou kamerou! Další dvě sportovní kamery předáme výhercům na začátku září.  

 

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE si můžete sjednat ZDE

 

Soutěží se o čtyři kvalitní sportovní kamery

Outdoorovou sportovní kamerou spolehlivě zdokumentujete všechny běžné i adrenalinové zážitky. Použít ji můžete například na cyklovýletu, při túře do hor, na lodi, při potápění či paraglidingu. 

 

Kdo vyhrál sportovní kameru?

V losování za měsíc červenec získávají kamery: pan Žampa, Kostomlaty nad Labem a pan Chautur, Stará Boleslav

V losování za měsíc srpen získávají kamery: pan Budínský, Praha a pan Tomaščin, PrahaMáte dotaz? Kontaktujte nás