Cestovní pojištění - možnosti platby pojistného | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Cestovní pojištění - možnosti platby pojistného

Cestovní pojištění sjednané na portálu Pojisteni.com můžete zaplatit platební kartou, bankovním převodem i dobírkou. Velmi rychlá a bezpečná je platba online platební kartou.

 

Vybrané cestovní pojištění můžete zaplatit několika způsoby. Nejrychlejší je úhrada pojistného platební kartou. Pokud si vyberete tuto možnost, obdržíte od nás do několika minut na Vámi zadanou e-mailovou adresu pojistnou smlouvu, průkaz pojištěného a případně další dokumenty potvrzující uzavření cestovního pojištění. Přijímáme platební karty VISA, MasterCard a Maestro. Platba online platební kartou je u nás bezpečná, server Pojisteni.com využívá zabezpečení 3D Secure.

 

Další možností je platba prostřednictvím on-line platebního systému Raiffeisenbank: ePlatby – eKonto. Pojistné lze platit velmi rychle i převodem z účtu na naše bankovní účty vedené u ČSOB, Komerční banky a České spořitelny. Samozřejmě můžete uhradit pojistné i z účtu jiných tuzemských bank.

 

Poslední z možností je platba dobírkou za poplatek 68 Kč. U této možnosti je potřeba počítat s delší dobou převodu peněz.  Máte dotaz? Kontaktujte nás