Pojištění dětských táborů | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Pojištění dětských táborů

Sjednejte si tuto variantu cestovního pojištění s pojistným od 5 Kč pro jednu osobu a 1 den trvání pojištění.


Pojištění dětských táborů

Pojištění dětských táborů je speciální varianta cestovního pojištění sjednávaného v rámci produktu KOLUMBUS Kooperativou pojišťovnou, a.s., Vienna Insurance Group. Pojištění se sjednává na rekreační a zájezdové akce(letní a zimní tábory, školní lyžařské výcviky atp.) pro území České republiky pro děti a školní mládež za pojistné od 5 Kč pro jednu osobu a 1 den trvání pojištění.

 

Na jednu pojistnou smlouvu je možno pojistit za shodné pojistné (tedy od 5 Kč pro jednu osobu a 1 den trvání) až 5 doprovázejících dospělých osob. Přičemž pro sjednání pojištění jedné dospělé osoby je nutno sjednat pojištění alespoň 5 osob mladších 18 let.

 

Při podávání žádosti o pojištění dětského tábora online je nutno poskytnout úplný seznam pojišťovaných osob včetně jejich celých jmen a rodných čísel. Seznam pojištěných osob je nedílnou součástí pojistné smlouvy.

 

Údaje o pojištěných osobách je možné zadat přímo do formuláře níže nebo použít volbu Vložit soubor se seznamem osob a ke své žádosti o vypracování pojištění jednoduše přiložit soubor se seznamem osob. Při zadávání seznamu osob přímo do formuláře doporučujeme zadané údaje průběžne ukládat pomocí tlačítka pod formulářem. 

Mám zájem o nabídku

Vyplňte prosím následující údaje, abychom Vás mohli kontaktovat s nabídkou pojištění.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti e-Finance Makléři, s.r.o. souhlas ke zpracování svých osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů

Na pojištění dětských táborů spolupracujeme

Kooperativa

Máte dotaz? Kontaktujte nás