515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.
Menu

Pojištění dětských táborů

Sjednejte si tuto variantu cestovního pojištění s pojistným od 5 Kč pro jednu osobu a 1 den trvání pojištění.


Mám zájem

Pojištění dětských táborů

Pojištění dětských táborů je speciální varianta cestovního pojištění sjednávaného v rámci produktu KOLUMBUS Kooperativou pojišťovnou, a.s., Vienna Insurance Group. Pojištění se sjednává na rekreační a zájezdové akce(letní a zimní tábory, školní lyžařské výcviky atp.) pro území České republiky pro děti a školní mládež za pojistné od 5 Kč pro jednu osobu a 1 den trvání pojištění.

Na jednu pojistnou smlouvu je možno pojistit za shodné pojistné (tedy od 5 Kč pro jednu osobu a 1 den trvání) až 5 doprovázejících dospělých osob. Přičemž pro sjednání pojištění jedné dospělé osoby je nutno sjednat pojištění alespoň 5 osob mladších 18 let.

Při podávání žádosti o pojištění dětského tábora online je nutno poskytnout úplný seznam pojišťovaných osob včetně jejich celých jmen a rodných čísel. Seznam pojištěných osob je nedílnou součástí pojistné smlouvy.

Údaje o pojištěných osobách je možné zadat přímo do formuláře níže nebo použít volbu Vložit soubor se seznamem osob a ke své žádosti o vypracování pojištění jednoduše přiložit soubor se seznamem osob. Při zadávání seznamu osob přímo do formuláře doporučujeme zadané údaje průběžne ukládat pomocí tlačítka pod formulářem. 

Kontaktní údaje

Vyplňte prosím následující údaje, abychom Vás mohli kontaktovat s nabídkou pojištění.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti e-Finance Makléři, s.r.o. souhlas ke zpracování svých osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů

Na pojištění dětských táborů spolupracujeme

Kooperativa