Pojištění domácnosti online | Pojisteni.com

Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti online z pohodlí vašeho domova rychle, přehledně a jednoduše. Pojištění domácnosti včetně pojištění občanské odpovědnosti. Porovnejte nabídky pojištění domácnosti u 4 pojišťoven, srovnejte a ušetřete.

Proč si pojistit domácnost?

Vybavení průměrné domácnost stojí stovky tisíc korun. Stačí chvilka a požár, unikající voda nebo například přepětí v elektrické síti může poškodit nebo zcela zničit vybavení Vaší domácnosti. Abyste neplatili škodu z vlastní kapsy, vyplatí se sjednat pojištění domácnosti.

Pojištění vybavení bytu a domu

Z pojištění domácnosti jsou hrazeny škody na movitých věcech, které máte v domácnosti. Pojištění se rovněž vztahuje na příslušenství domácnosti, její stavební součásti a osobní věci. V rámci pojištění jsou chráněny i věci uskladněné ve sklepě či garáži.

Rozsah pojištění domácnosti

Pojišťovny nabízí vždy několik variant pojištění domácnosti, které se liší rozsahem pojištěných rizik i limity pojistného plnění. Vyberte si pojištění, které zahrnuje živelní rizika, odcizení a vandalismus. Pokud máte doma drahou elektroniku, nastavte si odpovídající výši pojistných limitů

Užitečné asistenční služby

Při výběru pojištění domácnosti sledujte i nabízené asisteční služby. V rámci asistence můžete získat například rychlou pomoc při zabouchnutí dveří od domu, rozbití okna či havárii vodoinstalace. Do určité částky můžete mít opravu zdarma.

Jak uzavřít pojištění domácnosti?

Pojištění domácnosti si jednoduše uzavřete na internetu. Vybírat můžete z různých variant pojištění, které se liší rozsahem pojistného krytí, limity pojistného plnění, výčtem výluk a v neposlední řadě také cenou. Pro srovnání důležitých parametrů jednotlivých variant pojištění stačí do vstupního formuláře kalkulačky zadat základní informace o Vaší domácnosti. Napíšete poštovní směrovací číslo, vyberete obec a ulici, zadáte počet škod za posledních pět let a označíte typ nemovitosti (rodinný dům, byt, rekreační objekt). Pozornost věnujte výši pojistné částky. Vyplněný vstupní formulář jedním kliknutím odešlete a okamžitě vidíte nabídky jednotlivých pojišťoven. Přímo na stránce výsledků srovnání pojištění domácnosti můžete označit vybranou variantu, seznámit se s parametry pojištění a dokončit objednávku.

Máte dotaz? Kontaktujte nás