Pojištění hrobů | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Pojištění hrobů

Sjednejte si pojištění hrobu. Můžete se pojistit pro případ vandalismu, loupeže i živelným pohromám.


Proč si sjednat pojištění hrobu

I míst posledního odpočinku se můžou týkat problémy, se kterými se setkáváme v sídlech žijících lidí. Příroda i lidé zasahují negativně i do běžně klidné a tiché atmosféry hřbitovů. I zde však může v mnoha situacích pomoci pojištění.

 

Pro případy tohoto typu existuje možnost sjednat si pojištění hrobu. Zatímco se může na první pohled zdát, že takovéto pojištění stojí na okraji zájmu zcela oprávněně, praktičnost pojištění hrobu můžou potvrdit ti, kterým živly nebo méně morální jedinci místo odpočinku jejich příbuzného nějakým způsobem poničili. Částky na opravu totiž nebývají zanedbatelné.

Co lze pojistit

Vandalismus

Není vzácností, že lidé, kterým není nic svaté, přicházejí na hřbitov a dávají průchod svému vandalismu. Jako důsledek končí náhrobek polámaný nebo nějakým jiným způsobem poničený. V nejhorším případě bývají znesvěcené samotné pozůstatky pozůstalých, především urny. Je dobré zmínit, že vandal musí být dopaden, jinak není pojistka vyplacena. Tento typ lidí často na hřbitovech povětšinou nekrade, ke spokojenosti mu stačí pouze znehodnocení místa.

 

Loupež

Častým jevem na hřbitově bývají zloději. Mnoho jedinců je schopných okrást mrtvé o to málo, čím je vybavili pozůstalí. Mizejí fotky kvůli hodnotným rámečkům, ztrácejí si i kytky z hrobů nebo dokonce i svíčky. Kradou se však také samotné urny. Jednoduše vše, co má nějakou hodnotu a není problém to odnést.

 

Živly

Nepříjemným nebezpečím pro hrob bývají i živly, které dokážou napáchat velkou paseku. Nebývají však tak časté, jako předchozí případy. Jak často přichází povodeň nebo jak často spadne na hrob strom po vichřici? Když se však taková situace stane, jedná se o poničení závažné, nesoucí s sebou velké náklady na opravu.

Kdo může být pojistník

Mezi vlastnosti pojištění hrobu patří, že pojistit se může pouze majitel hrobu, ne provozovatel hřbitova. Rozhodnutí, zda se pojistit a platit malou částku ročně, nebo čelit náhle vysokým výdajům.

Mám zájem o nabídku

Vyplňte prosím následující údaje, abychom Vás mohli kontaktovat s nabídkou pojištění.


Následující údaje jsou nepovinné.
Pokud je však vyplníte, budeme Vás moci kontaktovat s podrobněji vypracovanou nabídkou.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti e-Finance Makléři, s.r.o. souhlas ke zpracování svých osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů

Na pojištění hrobů spolupracujeme

AllianzUniqa

Máte dotaz? Kontaktujte nás