Pojištění koček online | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Pojištění koček

Pojištění koček kryje léčebné výlohy za veterinární ošetření pro případ nemoci či úrazu včetně možnosti připojištění odpovědnosti za škodu způsobenou kočkou na území ČR.

Pojištění koček

Pojištění koček přináší jistotu proplacení výdajů za veterinární ošetření nemocného nebo zraněného domácího mazlíčka. Majitelé koček si sjednávají také pojištění odpovědnosti za škody způsobené kočkou.

Pojistitelná rizika

Základem pojištění koček je pojištění veterinární péče. Toto pojištění oceníte v případě léčby nemocí nebo nezbytného zákroku po úrazu. Sjednat si můžete také pojištění úhynu a pojištění odpovědnosti za škody. 

Výběr z nabídky 2 pojišťoven

Kalkulačka pojištění nabízí rychlé srovnání nabídek pojištění pro kočky od České pojišťovny a Slavia pojišťovny. Pojištění se liší rozsahem pojistného krytí, limity plnění, výší spoluúčasti i cenou. 

Jednoduše online

Pojištění pro kočky si sjednáte jednoduše online. Do kalkulačky pojištění stačí zadat pohlaví kočky a přesný věk. Doporučujeme sjednat si pojištění odpovědnosti za škody z držby kočky. 

Jak pojistit kočku online?

Pojištění pro kočky si sjednáte jednoduše a rychle online. V kalkulačce pojištění domácích mazlíčků stačí vyplnit pohlaví kočky a její přesný věk. Zatrhnout můžete také možnost sjednání pojištění odpovědnosti za škody z držby kočky.

Po odeslání základních informací hned uvidíte nabídky pojištění, které nejlépe vyhovují Vašemu zadání. Pro snazší orientaci jsou nabídky pojištění seřazeny podle ceny vzestupně. U zobrazených variant můžete porovnávat limity plnění v případě nemoci, úrazu, finanční škody a škody na zdraví nebo věcech. Pro sjednání vybraného pojištění stačí stisknout tlačítko UZAVŘÍT. V dalším kroku doplníte informace vyžadované konkrétní pojišťovnou. Po rekapitulaci zadaných informací stačí dokončit objednávku pojištění.

Na pojištění koček spolupracujeme

Blog o pojištění koček

Pojištění psů: Jaké jsou důležité prvky toho pojištění a co má obsahovat

Pojištění psů: Jaké jsou důležité prvky toho pojištění a co má obsahovat

26.5.2023

Pojištění psů může poskytnout finanční ochranu a klid mysli při péči o vašeho čtyřnohého přítele. V tomto článku se podíváme na důležité prvky, které by mělo pojištění psů obsahovat a poskytneme několik tipů na co nezapomenout při výběru nejvýhodnějšího řešení.
Léčba psa může vyjít na desetitisíce. Většinu zákroků pokryje pojištění

Léčba psa může vyjít na desetitisíce. Většinu zákroků pokryje pojištění

12.11.2020

Pojištění psů ochrání rodinný rozpočet před nemalými výdaji za léčbu nemoci, ošetření po úrazu či škody způsobené zvířecím členem rodiny třetím osobám.

Cestujete se psem do zahraničí? Nezapomeňte na pas, čip a očkování

Cestujete se psem do zahraničí? Nezapomeňte na pas, čip a očkování

19.11.2018

V rámci Evropské unie můžete cestovat se psem, který je označen mikročipem, má platné očkování proti vzteklině a pas. Při prvním očkování proti vzteklině můžete vyrazit do zahraničí nejdříve 22. den od očkování.

Pojištění domácího mazlíčka ušetří spoustu starostí

Pojištění domácího mazlíčka ušetří spoustu starostí

7.8.2016

Úraz, nemoc nebo poškození cizí věci při dovádění na návštěvě. To jsou všechno důvody, pro které se vyplatí pořídit si pojištění pro domácího mazlíčka.

Na co nezapomenout při cestě do zahraničí se psem

Na co nezapomenout při cestě do zahraničí se psem

30.10.2017

Někteří majitelé psů se bez svých čtyřnohých společníků nehnou na krok. A nechtějí se rozloučit ani během prázdninových cest.
Máte dotaz? Kontaktujte nás