Pojištění majetku | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Pojištení majetku

Pořízení vlastního bytu nebo rodinného domu patří mezi největší životní investice. Ve velkých městech běžně zaplatíte za třípokojový byt několik milionů korun, u rodinných domů je cena ještě vyšší. Další stovky tisíc korun můžete zaplatit za samotné vybavení domácnosti. Češi rádi tráví volný čas i na vlastních chatách, chalupách či zahradách, do kterých investují nemalé peníze.

Nepříjemné životní události, jako jsou požáry, povodně, vichřice nebo sesuvy půdy, za sebou zanechají obrovské škody. Správně zvolené pojištění vám finančně pomůže rychle navrátit vaše obydlí do původního stavu.

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti online včetně pojištění občanské odpovědnosti vše z pohodlí vašeho domova rychle, přehledně a jednoduše. Porovnejte nabídky pojištění domácnosti u 4 pojišťoven, srovnejte a ušetřete.

SPOČÍTAT

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti online včetně pojištění občanské odpovědnosti vše z pohodlí vašeho domova rychle, přehledně a jednoduše. Porovnejte nabídky pojištění budovy u 4 pojišťoven, srovnejte a ušetřete.

SPOČÍTAT

Komplexní pojištění majetku

Komplexní pojištění majetku

Pojištění domácnosti i nemovitosti. V našem kalkulátoru si vyberte z nabídek 4 pojišťoven a uzavřete komplexní pojištění majetku.

SPOČÍTAT
Máte dotaz? Kontaktujte nás