Pojištění nemovitosti online | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti online včetně pojištění občanské odpovědnosti vše z pohodlí vašeho domova rychle, přehledně a jednoduše. Porovnejte nabídky pojištění budovy u 4 pojišťoven, srovnejte a ušetřete..

Proč si pojistit nemovitost?

Život je někdy nevyzpytatelný. I Váš dům, nebo byt se může stát obětí vichřice, záplav nebo jiné nepříjemné události. Stejně tak může být poškozen vandaly, zvířaty, zloději. Ochraňte svou střechu nad hlavou a sjednejte si pojištění budovy. Rozsah pojištění si zvolíte podle sebe. Pojistíme Váš byt, dům, garáž ale také například bazén. Cena se odvíjí podle toho, co chcete mít v pojištění zahrnuto a můžete ji spočítat online během pár minut.

Pojištění budovy

Pojištění nemovitosti kryje škody na stavbě, která stojí na pevných základech. Konkrétně se může jednat o rodinný dům, bytový dům nebo rekreační objekt. Pojištění se obvykle vztahuje i na stavební součásti, které jsou s budovou pevně spojeny (například kotel, radiátory, vany, kuchyňské linky, solární panely, klimatizace).

Rozsah pojištění domácnosti

Pojišťovny nabízí vždy několik variant pojištění nemovitosti, které se liší rozsahem pojištěných rizik i limity pojistného plnění. Vyberte si pojištění, které zahrnuje živelní rizikaodcizení a vandalismus

Užitečné asistenční služby

Při výběru pojištění nemovitosti sledujte i nabízené asisteční služby. V rámci asistence můžete získat například rychlou pomoc při zabouchnutí dveří od domu, rozbití okna či havárii vodoinstalace. Do určité částky můžete mít opravu zdarma.

Jak uzavřít pojištění domácnosti?

Pojištění nemovitosti si jednoduše uzavřete na internetu. Vybírat můžete z různých variant pojištění, které se liší rozsahem pojistného krytí, limity pojistného plnění, výčtem výluk a v neposlední řadě také cenou. Pro srovnání důležitých parametrů jednotlivých variant pojištění stačí do vstupního formuláře kalkulačky zadat základní informace o Vaší nemovitosti. Napíšete poštovní směrovací číslo, vyberete obec a ulici,označíte typ nemovitosti (rodinný dům, byt, rekreační objekt). Pozornost věnujte výši pojistné částky. Vyplněný vstupní formulář jedním kliknutím odešlete a okamžitě vidíte nabídky jednotlivých pojišťoven. Přímo na stránce výsledků srovnání pojištění domácnosti můžete označit vybranou variantu, seznámit se s parametry pojištění a dokončit objednávku.

Máte dotaz? Kontaktujte nás