Pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Pojištění na blbost

Pojištění odpovědnosti za škodu vůči zaměstnavateli

Pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, tzv. pojištění na blbost. Sjednejte si pojištění odpovědnosti online. Srovnání pojištění na blbost za škodu u 3 pojišťoven a uzavření do 5 minut. Podívejte se na nezávaznou nabídku tohoto pojištění z pohodlí Vašeho domova.

Porovnání nabídek 4 pojišťoven

Každý zaměstnanec odpovídá za škody, které způsobí svému zaměstnavateli zanedbáním pracovní povinnosti nebo z neopatrnosti. Naše kalkulačka Vám pomůže rychle porovnat nabídky čtyř pojišťoven.

Pojištění pro úředníky i lékaře

Při výběru pojištění odpovědnosti zaměstnance je nutné zohlednit rizikovost vykonávané práce. S menšími riziky se počítá například u učitelů, naopak rizikovější jsou povolání opravářů, účetních nebo skladníků.

Rychlé sjednání online

Porovnání a sjednání pojištění odpovědnosti zaměstnance zabere jen pár minut. Do naší online kalkulačky stačí zadat požadovanou výši limitu pojistného planění a základní informace o Vašem povolání. 

Volitelná výše limitů pojistného plnění

Aby Vás pojištění odpovědnosti spolehlivě chránilo, věnujte pozornost rozsahu pojištění, seznamu výluk a výši limitů pojistného plnění. Pojistná částka by měla odpovídat minimálně 4,5násobku hrubé mzdy.

Jak uzavřít pojištění odpovědnosti zaměstnance online?

Porovnat a uzavřít pojištění odpovědnosti zaměstnance neboli pojištění na blbost můžete velmi rychle a jednoduše online. V prvním kroku kalkulačky pojištění je potřeba vyplnit několik základních informací o požadovaném rozsahu pojištění odpovědnosti a rizikovosti Vašeho povolání. Sami si můžete určit požadovanou výši limitu pojistného plnění. Pojistná částka by měla být vyšší než 4,5násobek Vaší hrubé mzdy. Dále zadáte územní platnost pojištění (Česká republika, Evropa včetně ČR, nebo celý svět) a uvedete, jestli v zaměstnání řídíte dopravní prostředek. Povinnou položkou je také věk pojištěného a míra rizikovosti vykonávané práce (malé, střední nebo vysoké riziko).

Po odeslání zadaných informací hned uvidíte nabídky jednotlivých pojišťoven. U zobrazených nabídek pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu najdete limity plnění, pojistné podmínky a informaci o výši spoluúčasti v případě pojistné události. Ke sjednání vybrané varianty pojištění stačí doplnit údaje o pojistníkovi a odeslat online objednávku. Po rekapitulaci a potvrzení zadaných údajů dojde ke sjednání pojištění. 

Na pojištění odpovědnosti spolupracujeme

ČSOBHasičská vzájemná pojišťovnaHalaliSV pojišťovna

Blog o pojištění odpovědnosti

Výše limitů u pojištění odpovědnosti

Výše limitů u pojištění odpovědnosti

9.3.2023

Občanská odpovědnost a pojištění odpovědnosti z provozu vozidla jsou druhy pojištění odpovědnosti, které slouží k ochraně majetku a zdraví třetích osob. V tomto článku srovnáváme, zda jsou uvedené limity dostatečně vysoké.
Plánujete cestu na hory do zahraničí? Potom potřebujete pojištění odpovědnosti.

Plánujete cestu na hory do zahraničí? Potom potřebujete pojištění odpovědnosti.

14.2.2023

Jestliže plánujete cestu na hory do zahraničí, nezapomeňte na to, že každý, kdo se vydá na sjezdovku, musí mít sjednané pojištění odpovědnosti.
Škodu v práci pomůže vyřešit pojištění odpovědnosti

Škodu v práci pomůže vyřešit pojištění odpovědnosti

24.11.2020

Každý zaměstnanec odpovídá za škody, které způsobí v práci svému zaměstnavateli. S náhradou škody pomůže pojištění odpovědnosti.

5 tipů, jak si v poklidu užít vánoční trhy v zahraničí

5 tipů, jak si v poklidu užít vánoční trhy v zahraničí

1.12.2019

Desetitisíce Čechů každoročně navštíví vánoční trhy v zahraničí. I když cestujete do zahraničí pouze na jeden den, určitě si sjednejte cestovní pojištění.
Máte dotaz? Kontaktujte nás