Pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Pojištění na blbost

Pojištění odpovědnosti za škodu vůči zaměstnavateli

Pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, tzv. pojištění na blbost. Sjednejte si pojištění odpovědnosti online. Srovnání pojištění na blbost za škodu u 3 pojišťoven a uzavření do 5 minut. Podívejte se na nezávaznou nabídku tohoto pojištění z pohodlí Vašeho domova.

Porovnání nabídek 4 pojišťoven

Každý zaměstnanec odpovídá za škody, které způsobí svému zaměstnavateli zanedbáním pracovní povinnosti nebo z neopatrnosti. Naše kalkulačka Vám pomůže rychle porovnat nabídky čtyř pojišťoven.

Pojištění pro úředníky i lékaře

Při výběru pojištění odpovědnosti zaměstnance je nutné zohlednit rizikovost vykonávané práce. S menšími riziky se počítá například u učitelů, naopak rizikovější jsou povolání opravářů, účetních nebo skladníků.

Rychlé sjednání online

Porovnání a sjednání pojištění odpovědnosti zaměstnance zabere jen pár minut. Do naší online kalkulačky stačí zadat požadovanou výši limitu pojistného planění a základní informace o Vašem povolání. 

Volitelná výše limitů pojistného plnění

Aby Vás pojištění odpovědnosti spolehlivě chránilo, věnujte pozornost rozsahu pojištění, seznamu výluk a výši limitů pojistného plnění. Pojistná částka by měla odpovídat minimálně 4,5násobku hrubé mzdy.

Jak uzavřít pojištění odpovědnosti zaměstnance online?

Porovnat a uzavřít pojištění odpovědnosti zaměstnance neboli pojištění na blbost můžete velmi rychle a jednoduše online. V prvním kroku kalkulačky pojištění je potřeba vyplnit několik základních informací o požadovaném rozsahu pojištění odpovědnosti a rizikovosti Vašeho povolání. Sami si můžete určit požadovanou výši limitu pojistného plnění. Pojistná částka by měla být vyšší než 4,5násobek Vaší hrubé mzdy. Dále zadáte územní platnost pojištění (Česká republika, Evropa včetně ČR, nebo celý svět) a uvedete, jestli v zaměstnání řídíte dopravní prostředek. Povinnou položkou je také věk pojištěného a míra rizikovosti vykonávané práce (malé, střední nebo vysoké riziko).

Po odeslání zadaných informací hned uvidíte nabídky jednotlivých pojišťoven. U zobrazených nabídek pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu najdete limity plnění, pojistné podmínky a informaci o výši spoluúčasti v případě pojistné události. Ke sjednání vybrané varianty pojištění stačí doplnit údaje o pojistníkovi a odeslat online objednávku. Po rekapitulaci a potvrzení zadaných údajů dojde ke sjednání pojištění. 

Na pojištění odpovědnosti spolupracujeme

ČSOBHasičská vzájemná pojišťovnaHalaliSV pojišťovna

Blog o pojištění odpovědnosti

Škodu v práci pomůže vyřešit pojištění odpovědnosti

Škodu v práci pomůže vyřešit pojištění odpovědnosti

24.11.2020

Každý zaměstnanec odpovídá za škody, které způsobí v práci svému zaměstnavateli. S náhradou škody pomůže pojištění odpovědnosti.

5 tipů, jak si v poklidu užít vánoční trhy v zahraničí

5 tipů, jak si v poklidu užít vánoční trhy v zahraničí

1.12.2019

Desetitisíce Čechů každoročně navštíví vánoční trhy v zahraničí. I když cestujete do zahraničí pouze na jeden den, určitě si sjednejte cestovní pojištění.
Kamera, klapka, pojištění! Každý druhý hollywoodský trhák míří do Allianz

Kamera, klapka, pojištění! Každý druhý hollywoodský trhák míří do Allianz

26.4.2019

Poslední herec, který hraje známého agenta 007, stejně jako všichni jeho předchůdci, musel mít ještě před vkročením na plac řádné pojištění. Proč je to v zábavním průmyslu tak důležité?

Chyby vyjdou podnikatele draho. Záchranou je pojištění odpovědnosti

Chyby vyjdou podnikatele draho. Záchranou je pojištění odpovědnosti

11.4.2018

Když podnikatel způsobí škodu, musí ji nahradit. Pro tyto případy je dobré mít sjednáno pojištění odpovědnosti. Podívejte se, ve kterých situacích vás pojištění zachrání.
Máte dotaz? Kontaktujte nás