Pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli | Pojisteni.com

Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, tzv. pojištění na blbost. Sjednejte si pojištění odpovědnosti online. Srovnání pojištění odpovědnosti za škodu u 4 pojišťoven a uzavření do 5 minut. Podívejte se na nezávaznou nabídku pojištění odpovědnosti za škodu z pohodlí Vašeho domova.

Porovnání nabídek 4 pojišťoven

Každý zaměstnanec odpovídá za škody, které způsobí svému zaměstnavateli zanedbáním pracovní povinnosti nebo z neopatrnosti. Naše kalkulačka Vám pomůže rychle porovnat nabídky čtyř pojišťoven.

Pojištění pro úředníky i lékaře

Při výběru pojištění odpovědnosti zaměstnance je nutné zohlednit rizikovost vykonávané práce. S menšími riziky se počítá například u učitelů, naopak rizikovější jsou povolání opravářů, účetních nebo skladníků.

Rychlé sjednání online

Porovnání a sjednání pojištění odpovědnosti zaměstnance zabere jen pár minut. Do naší online kalkulačky stačí zadat požadovanou výši limitu pojistného planění a základní informace o Vašem povolání. 

Volitelná výše limitů pojistného plnění

Aby Vás pojištění odpovědnosti spolehlivě chránilo, věnujte pozornost rozsahu pojištění, seznamu výluk a výši limitů pojistného plnění. Pojistná částka by měla odpovídat minimálně 4,5násobku hrubé mzdy.

Jak uzavřít pojištění odpovědnosti zaměstnance online?

Porovnat a uzavřít pojištění odpovědnosti zaměstnance neboli pojištění na blbost můžete velmi rychle a jednoduše online. V prvním kroku kalkulačky pojištění je potřeba vyplnit několik základních informací o požadovaném rozsahu pojištění odpovědnosti a rizikovosti Vašeho povolání. Sami si můžete určit požadovanou výši limitu pojistného plnění. Pojistná částka by měla být vyšší než 4,5násobek Vaší hrubé mzdy. Dále zadáte územní platnost pojištění (Česká republika, Evropa včetně ČR, nebo celý svět) a uvedete, jestli v zaměstnání řídíte dopravní prostředek. Povinnou položkou je také věk pojištěného a míra rizikovosti vykonávané práce (malé, střední nebo vysoké riziko).

Po odeslání zadaných informací hned uvidíte nabídky jednotlivých pojišťoven. U zobrazených nabídek pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu najdete limity plnění, pojistné podmínky a informaci o výši spoluúčasti v případě pojistné události. Ke sjednání vybrané varianty pojištění stačí doplnit údaje o pojistníkovi a odeslat online objednávku. Po rekapitulaci a potvrzení zadaných údajů dojde ke sjednání pojištění. 

Na pojištění odpovědnosti spolupracujeme

ČSOBHasičská vzájemná pojišťovnaHalaliSV pojišťovna

Blog o pojištění odpovědnosti

Pojištění občanské odpovědnosti: Klid a jistota v každodenním životě

Pojištění občanské odpovědnosti: Klid a jistota v každodenním životě

29.6.2024

Pojištění občanské odpovědnosti je nezbytným nástrojem pro ochranu před finančními důsledky škod způsobených třetím osobám.
Pojištění odpovědnosti zaměstnance aneb „Pojistka na blbost“

Pojištění odpovědnosti zaměstnance aneb „Pojistka na blbost“

22.4.2024

Pojištění odpovědnosti zaměstnance, často nazývané "pojistka na blbost", je pro firmy, ale i zaměstnance stále důležitější. Proč si jej sjednat? Jaké jsou výhody tohoto pojištění?
Výše limitů u pojištění odpovědnosti

Výše limitů u pojištění odpovědnosti

9.3.2023

Občanská odpovědnost a pojištění odpovědnosti z provozu vozidla jsou druhy pojištění odpovědnosti, které slouží k ochraně majetku a zdraví třetích osob. V tomto článku srovnáváme, zda jsou uvedené limity dostatečně vysoké.
Plánujete cestu na hory do zahraničí? Potom potřebujete pojištění odpovědnosti.

Plánujete cestu na hory do zahraničí? Potom potřebujete pojištění odpovědnosti.

14.2.2023

Jestliže plánujete cestu na hory do zahraničí, nezapomeňte na to, že každý, kdo se vydá na sjezdovku, musí mít sjednané pojištění odpovědnosti.
Máte dotaz? Kontaktujte nás