Povinné ručení 2022, porovnání a sjednání online | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Povinné ručení

Porovnání povinného ručení online. Srovnání povinného ručení u 7 pojišťoven. Online uzavření povinného ručení a internetové slevy. Zelená karta a smlouva ihned do emailu.

Porovnání nabídek 7 pojišťoven

Kalkulačka povinného ručení Vám pomůže rychle porovnat povinné ručení od pěti pojišťoven. Do srovnání pojištění vozidel zařazujeme maximální slevy a povinné ručnení nebo havarijní pojištění Vám pak nabízime za nejvýhodnejších podmínek.

Pojištění motorky, auta i kamionu

U nás můžete porovnávat nabídky pojištění všech druhů vozidel. Kromě osobních automobilů, motocyklů a dodávek si můžete pojistit také čtyřkolku, tahač, nákladní nebo obytný automobil, přívěs nebo třeba autobus.

Snadno a rychle online

Porovnání a sjednání povinného ručení online zabere jen několik minut. Na začátku zadáte základní informace o vašem vozidle, odešlete údaje do srovnání a okamžitě uvidíte nabídky jednotlivých pojišťoven. 

Slevy a výhody

V našem srovnání povinného ručení ihned vidíte aktuální ceny povinného ručení. Uvedené pojistné již zahrnuje internetové slevy. Pokud dáváte přednost osobnímu jednání, jsou Vám k dispozici naši zkušení poradci.

Povinné ručení

Povinné ručení je zákonné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla,kryje náklady za škodu, kterou způsobíte třetí osobě na zdraví i majetku. 

Při sjednání povinného ručení získáte kromě pojistného krytí i asistenční služby, které využijete nejen při nehodě, ale i při poruše vašeho vozu.

U nás si můžete k povinnému ručení sjednat i porovnat tato připojištění:

  • Pojištění skel
  • Pojištění náhradního vozidla
  • Pojištění úrazu
  • Pojištění zavazadel
  • Pojištění odcizení
  • Pojištění střetu se zvěří

Porovnat a uzavřít povinné  ručení  zvládnete velmi rychle,jednoduše, bezpečně a nejlevněji online. Stačí kliknout na odkaz Porovnat a uzavřít online a po zadání SPZ  vyplňit pár údajů  vstupního formuláře. V případě povinného ručení prosíme zkontrolovat informace o vozidle, které jsou uvedeny v malém a . Nejvýhodnější povinné ručení získáte, pokud dlouhou dobu jezdíte bez nehod a můžete si započítat bonus za bezškodní průběh pojištění. Naše ceny navíc zahrnují  internetové slevy. Vybranou variantu povinného ručení stačí označit a dokončit objednávku.  

 Srovnejte si nejvýhodnější povinné ručení ještě dnes

Na povinném ručení spolupracujeme

AllianzČeská podnikatelská pojišťovnaKooperativaSlavia pojišťovnaUniqaDirect pojišťovnaPillow

Blog o povinném ručení

Novinka v povinném pojištění u elektro koloběžek

Novinka v povinném pojištění u elektro koloběžek

23.4.2024

Nedávná změna v legislativě ukládá povinnost mít povinné ručení pro některé typy elektro koloběžek. V tomto článku zjistíte, zda je pojištění pro vás nutné či nikoli, na kolik vás přijde atd.
Proč povinné ručení s vyšším limitem?

Proč povinné ručení s vyšším limitem?

18.9.2023

Zajištění finanční stability a bezpečnosti v případě dopravních nehod je jedním z klíčových aspektů, který by neměl uniknout pozornosti žádného motoristy. Jedním z rozhodujících faktorů pro dosažení této stability je volba limitu pro povinné ručení.
Porovnejte a vyberte nejlepší pojištění pro vaši motorku na www.pojisteni.com

Porovnejte a vyberte nejlepší pojištění pro vaši motorku na www.pojisteni.com

3.4.2023

Při výběru povinného ručení a havarijního pojištění pro motorku je důležité porovnat nabídky, zohlednit cenu, kvalitu služeb a rozsah krytí. Na www.pojisteni.com snadno najdete nejlepší pojištění pro svůj stroj a ušetříte čas i peníze.
Co dělat při dopravní nehodě

Co dělat při dopravní nehodě

18.10.2018

Nevěnování se řízení, nesprávné otáčení nebo couvání a nedodržení bezpečné vzdálenosti za vozidlem jsou tři nejčastější příčiny dopravních nehod. Přečtěte si, co dělat, když se stanete účastníky dopravní nehody.

Máte dotaz? Kontaktujte nás