Povinné ručení 2022, porovnání a sjednání online | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Povinné ručení

Porovnání povinného ručení online. Srovnání povinného ručení u 7 pojišťoven. Online uzavření povinného ručení a internetové slevy. Zelená karta a smlouva ihned do emailu.

Porovnání nabídek 7 pojišťoven

Kalkulačka povinného ručení Vám pomůže rychle porovnat povinné ručení od pěti pojišťoven. Do srovnání pojištění vozidel zařazujeme maximální slevy a povinné ručnení nebo havarijní pojištění Vám pak nabízime za nejvýhodnejších podmínek.

Pojištění motorky, auta i kamionu

U nás můžete porovnávat nabídky pojištění všech druhů vozidel. Kromě osobních automobilů, motocyklů a dodávek si můžete pojistit také čtyřkolku, tahač, nákladní nebo obytný automobil, přívěs nebo třeba autobus.

Snadno a rychle online

Porovnání a sjednání povinného ručení online zabere jen několik minut. Na začátku zadáte základní informace o vašem vozidle, odešlete údaje do srovnání a okamžitě uvidíte nabídky jednotlivých pojišťoven. 

Slevy a výhody

V našem srovnání povinného ručení ihned vidíte aktuální ceny povinného ručení. Uvedené pojistné již zahrnuje internetové slevy. Pokud dáváte přednost osobnímu jednání, jsou Vám k dispozici naši zkušení poradci.

Povinné ručení

Povinné ručení je zákonné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla,kryje náklady za škodu, kterou způsobíte třetí osobě na zdraví i majetku. 

Při sjednání povinného ručení získáte kromě pojistného krytí i asistenční služby, které využijete nejen při nehodě, ale i při poruše vašeho vozu.

U nás si můžete k povinnému ručení sjednat i porovnat tato připojištění:

  • Pojištění skel
  • Pojištění náhradního vozidla
  • Pojištění úrazu
  • Pojištění zavazadel
  • Pojištění odcizení
  • Pojištění střetu se zvěří

Porovnat a uzavřít povinné  ručení  zvládnete velmi rychle,jednoduše, bezpečně a nejlevněji online. Stačí kliknout na odkaz Porovnat a uzavřít online a po zadání SPZ  vyplňit pár údajů  vstupního formuláře. V případě povinného ručení prosíme zkontrolovat informace o vozidle, které jsou uvedeny v malém a . Nejvýhodnější povinné ručení získáte, pokud dlouhou dobu jezdíte bez nehod a můžete si započítat bonus za bezškodní průběh pojištění. Naše ceny navíc zahrnují  internetové slevy. Vybranou variantu povinného ručení stačí označit a dokončit objednávku.  

 Srovnejte si nejvýhodnější povinné ručení ještě dnes

Na povinném ručení spolupracujeme

AllianzČeská podnikatelská pojišťovnaKooperativaSlavia pojišťovnaUniqaDirect pojišťovnaPillow

Blog o povinném ručení

Proč povinné ručení s vyšším limitem?

Proč povinné ručení s vyšším limitem?

18.9.2023

Zajištění finanční stability a bezpečnosti v případě dopravních nehod je jedním z klíčových aspektů, který by neměl uniknout pozornosti žádného motoristy. Jedním z rozhodujících faktorů pro dosažení této stability je volba limitu pro povinné ručení.
Porovnejte a vyberte nejlepší pojištění pro vaši motorku na www.pojisteni.com

Porovnejte a vyberte nejlepší pojištění pro vaši motorku na www.pojisteni.com

3.4.2023

Při výběru povinného ručení a havarijního pojištění pro motorku je důležité porovnat nabídky, zohlednit cenu, kvalitu služeb a rozsah krytí. Na www.pojisteni.com snadno najdete nejlepší pojištění pro svůj stroj a ušetříte čas i peníze.
Co dělat při dopravní nehodě

Co dělat při dopravní nehodě

18.10.2018

Nevěnování se řízení, nesprávné otáčení nebo couvání a nedodržení bezpečné vzdálenosti za vozidlem jsou tři nejčastější příčiny dopravních nehod. Přečtěte si, co dělat, když se stanete účastníky dopravní nehody.

Co dělat, když vám ukradnou auto

Co dělat, když vám ukradnou auto

19.11.2018

Marně hledáte auto, které jste včera zaparkovali před domem? Přečtěte si, jak nahlásit krádež vozidla policii a pojišťovně.

Máte dotaz? Kontaktujte nás