Proč si uzavřít cestovní pojištění | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Proč uzavřít cestovní pojištění

V zahraničí se s cestovním pojištěním nemusíte obávat vysokého účtu za léčbu úrazu nebo jiných zdravotních komplikací. Spolu s pojištěním zavazadel, odpovědnosti za způsobenou škodu, storna zájezdu, cestování letadlem a úrazovým pojištěním budete na každé cestě v bezpečí.

 

Cestovní pojištění oceníte především v okamžiku úrazu či zdravotních komplikací v zahraničí. Pokud si k pojištění léčebných výloh sjednáte také pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu, storna zájezdu či cestování letadlem, získáte komplexní ochranu na cestách.

 

Nejdůležitější složkou každého cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh. Z tohoto pojištění jsou hrazeny nezbytné náklady na lékařské ošetření a péči v zahraničí. Pojištění se vztahuje nejen na nezbytnou péči při haváriích a náhlých příhodách, kdy je nutné provést úkony k záchraně života, ale i běžná ošetření ve zdravotnickém zařízení. Do léčebných výloh patří i výdaje za léky, zdravotní materiál a hospitalizaci. Česká asociace pojišťoven doporučuje minimální limit pojistného plnění u pojištění léčebných výloh ve výši 1,25 milionu korun.

 

Porovnání a uzavření onlineMáte dotaz? Kontaktujte nás