Blog | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Blog o pojištění

Cestovní pojištění
Cestovní pojištění je klíčovým prvkem při plánování výletu do hor v zahraničí. Zde je přehled toho, co byste měli vzít v úvahu při sjednávání cestovního pojištění.
Investiční Bulletin společnosti e-Finance za 3.Q 2023
Již nyní si můžete přečíst investiční bulletin za 3.Q roku 2023 společnosti e-Finance, ve kterém Vám přinášíme nejnovější aktuality z oblastí našich investic, staveb a dalších aktivit.
Asistenční služby v pojištění vozidel
Pojištění vozidel je klíčovým prvkem pro ochranu majetku a zdraví motoristů. Kromě klasického krytí na nehody a škody existuje také důležitý prvek, který byste neměli podceňovat – asistenční služby v pojištění vozidel.
Pojištění myslivců v lesích a na polích
Myslivci tráví spoustu času v přírodě a ačkoli tato činnost může být velmi zábavná, může také nést určitá rizika. Tento článek vám poskytne informace o tom, co by mělo pojištění pro myslivce pokrývat, co obvykle zahrnuje a proč byste měli zvážit jeho uzavření.
Pojištění kybernetických a internetových rizik
Kybernetické útoky, ztráta dat a jiné internetové hrozby se staly běžnými problémy v dnešním světě. Zde vstupuje do hry pojištění kybernetických a internetových rizik, které nabízí ochranu před těmito nebezpečími.
Říjnové EFI NEWS 2023
Tipy kam na svatomartinskou husu, wellness v Brně, první vánoční dárky nebo kde oslavit Silvestra? V EFI NEWS najdete vše a mnohem víc.
Proč uzavřít havarijní pojištění
Havarijní pojištění je jedním z důležitých nástrojů zabezpečení, který může poskytnout klid a jistotu v nečekaných situacích na silnicích. Přinášíme Vám důvody, proč je dobré si jej sjednat.
Proč povinné ručení s vyšším limitem?
Zajištění finanční stability a bezpečnosti v případě dopravních nehod je jedním z klíčových aspektů, který by neměl uniknout pozornosti žádného motoristy. Jedním z rozhodujících faktorů pro dosažení této stability je volba limitu pro povinné ručení.
Důležitost cestovního pojištění na dovolené
Když se chystáte na dovolenou, může být lákavé podcenit význam cestovního pojištění. Nicméně existuje několik důvodů, proč by mělo být cestovní pojištění neodmyslitelnou součástí vašeho plánování dovolené.
Investiční Bulletin e-Finance za 2.Q 2023
Nový Investiční Bulletin za 2.Q. 2023 Vám přináší nejnovější aktuality z oblastí našich investic, staveb a dalších aktivit, ale také zajímavé články, např. o tendencích vývoje cen nemovitostí, proč investovat dluhopisů nebo proč e-Finance založila novou akciovou společnost EFI Hotels & Properties, a.s.
Máte dotaz? Kontaktujte nás