Blog | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Blog o pojištění

Srovnávač pojisteni.com: Klíč k výhodnému pojištění online
Srovnávače pojištění jsou jedním z klíčových nástrojů, které vám mohou ulehčit cestu k optimálnímu pojištění. Mezi těmito srovnávači vyniká Pojištění.com – a zde je několik důvodů, proč si právě tato platforma zaslouží vaši pozornost.
První vydání EFI NEWS v roce 2024
V lednových EFI NEWS se např. dočtete, kam se vydat na jarní prázdniny, jaké jsou výhody saunování a kam do sauny zajít, jak zůstat v roce 2024 fit, proč je dobré si před cestou sjednat cestovní pojištění nebo jak a proč investovat do dluhopisů.
Pojištění storna zájezdu: Ochrana pro bezstarostné cestování
Pojištění storna zájezdu klíčovým prvkem pro každého, kdo chce mít klidnou mysl při plánování svých dovolených. V tomto článku se podíváme na to, co toto pojištění obvykle kryje, proč je výhodné ho sjednat a na co byste měli při výběru pamatovat.
Cestovní pojištění
Cestovní pojištění je klíčovým prvkem při plánování výletu do hor v zahraničí. Zde je přehled toho, co byste měli vzít v úvahu při sjednávání cestovního pojištění.
Investiční Bulletin společnosti e-Finance za 3.Q 2023
Již nyní si můžete přečíst investiční bulletin za 3.Q roku 2023 společnosti e-Finance, ve kterém Vám přinášíme nejnovější aktuality z oblastí našich investic, staveb a dalších aktivit.
Asistenční služby v pojištění vozidel
Pojištění vozidel je klíčovým prvkem pro ochranu majetku a zdraví motoristů. Kromě klasického krytí na nehody a škody existuje také důležitý prvek, který byste neměli podceňovat – asistenční služby v pojištění vozidel.
Pojištění myslivců v lesích a na polích
Myslivci tráví spoustu času v přírodě a ačkoli tato činnost může být velmi zábavná, může také nést určitá rizika. Tento článek vám poskytne informace o tom, co by mělo pojištění pro myslivce pokrývat, co obvykle zahrnuje a proč byste měli zvážit jeho uzavření.
Pojištění kybernetických a internetových rizik
Kybernetické útoky, ztráta dat a jiné internetové hrozby se staly běžnými problémy v dnešním světě. Zde vstupuje do hry pojištění kybernetických a internetových rizik, které nabízí ochranu před těmito nebezpečími.
Máte dotaz? Kontaktujte nás