Blog | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Blog o pojištění

Výše limitů u pojištění odpovědnosti
Občanská odpovědnost a pojištění odpovědnosti z provozu vozidla jsou druhy pojištění odpovědnosti, které slouží k ochraně majetku a zdraví třetích osob. V tomto článku srovnáváme, zda jsou uvedené limity dostatečně vysoké.
e-Finance přináší březnové EFI NEWS
V březnovém zpravodaji Vás zaujme spousta novinek ze zákulisí skupiny e-Finance a.s., kupříkladu aktuality, které se týkají nejen wellnesů a posilování, ale i pojištění a dluhopisů.
Proč udělat revizi životního pojištění?
Máte-li uzavřeno životní pojištění déle jak deset let, je možné, že nastal čas na revizi. Na co si dát ve smlouvách pozor? Na koho se skrz revizi obrátit?
Proč je důležité mít uzavřené Havarijní pojištění

Máte-li automobil (či jiné vozidlo), rozhodně stojí za zvážení kromě povinného ručení uzavřít i havarijní pojištění, které dokáže pokrýt spoustu rizik, které si možná ani neuvědomujeme. Cena za toto pojištění se různí podle určitých aspektů, které Vám v tomto článku přiblížíme.

Pojištění odpovědnosti
Takzvaná „pojistka na blbost“ v práci je důležitá hlavně pro řidiče. Jestliže řídíte nějaký dopravní prostředek, tak škoda, kterou s ním způsobíte, je výrazně vyšší, než když pracujete pouze v kanceláři. Škoda způsobená v souvislosti s řízením dopravního prostředku jde obvykle do astronomických část...
Na jarní prázdniny bez starostí!
Jarní prázdniny se kvapem blíží a spousta z nás se chystá vyrazit na hory. Na co bychom ale neměli zapomenout, je sjednání cestovního pojištění.
Novoroční vydání EFI NEWS
Další číslo našich novin je tady! V lednovém zpravodaji Vás určitě zaujme spousta novinek ze zákulisí skupiny e-Finance a.s., ale i aktuality, které se týkají nového roku 2023.
Máte dotaz? Kontaktujte nás