Pro investory | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Pro investory

Wellness na Zámku Račice v Račicích- Pístovicích
Hledáte místo, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu a stresu? Chcete si dopřát relaxaci pro tělo i duši v krásném novém prostředí? Pak je pro vás ideálním tipem naše wellness v Podzámčí Zámku Račice nedaleko Brna.
EFI NEWS prosinec 2023
V prosincových EFI NEWS najdete skvělé tipy na dárky, recept na dokonalý vaječňák, kde uspořádat perfektní vánoční či silvestrovský večírek, jakou vánoční novinku má pro vás EFI Pivovar, ale i na co dobrého si můžete zajít na Štědrý den či Silvestra do EFI Hostince Osmec.
Proč a jak investovat do dluhopisů e-Finance
Investování do dluhopisů e-Finance tak nabízí investorům nejen možnost diverzifikace portfolia, ale také přístup k transparentnímu a profesionálně spravovanému investičnímu prostředí.
Investiční Bulletin společnosti e-Finance za 3.Q 2023
Již nyní si můžete přečíst investiční bulletin za 3.Q roku 2023 společnosti e-Finance, ve kterém Vám přinášíme nejnovější aktuality z oblastí našich investic, staveb a dalších aktivit.
Nová fasáda na Zámku Račice
Po letní sezóně jsme se pustili do zbývajících oprav fasády Zámku Račice. Jedná se o nedokončené plochy jihovýchodní fasády a štítových stěn v jihozápadním směru. Souběžně probíhá i oprava balkonů a pískovcových balustrád.
Společnost e-Finance, a.s. se připravuje na veřejnou nabídku akcií
Společnost e-Finance, a.s. je v pokročilé fázi příprav na veřejnou nabídku akcií své dceřiné nemovitostní společnosti, EFI Hotels & Properties, a.s. V průběhu následujících pěti let plánuje společnost v rámci této strategie nabídnout akcie jak veřejnosti, tak institucionálním investorům. 
Listopadové EFI NEWS
Kam zajít v Brně na svatomartinskou husu? Jaký je podzimní speciál Cascadian Dark Ale z EFI Pivovaru? Víte, jaké účinky má saunování pro tělo? Tato a další témata rozvíjíme v nových listopadových EFI NEWS.
Říjnové EFI NEWS 2023
Tipy kam na svatomartinskou husu, wellness v Brně, první vánoční dárky nebo kde oslavit Silvestra? V EFI NEWS najdete vše a mnohem víc.
Máte dotaz? Kontaktujte nás