515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.
Menu

Celoroční cestovní pojištění

Cestujete několikrát do roka do zahraničí nebo máte v plánu častěji trávit delší dobu mimo Českou republiku? Pokud ANO, rozhodně stojí za to, sjednat si celoroční cestovní pojištění. Jednou z výhod tohoto typu pojištění je nemalá úspora času. Před každou cestou totiž nemusíte stále dokola hledat a porovnávat nabídky cestovního pojištění jednotlivých pojišťoven. Uzavřete jednu smlouvu a celý rok můžete cestovat. A je jedno, kolikrát překročíte české hranice. Pohlídat si musíte jen délku jedné cesty, pojišťovny totiž obvykle omezují její maximální délku (například na 45 dní).

 

Další výhodou celoročního cestovního pojištění je výhodnější cena. Oproti dennímu pojištění můžete ušetřit i několik stokorun ročně. S výhodnější cenou můžete obvykle počítat i v situaci, kdy se rozhodnete pojistit nejen sebe, ale i další členy vaší rodiny.

 

Celoroční cestovní pojištění si s oblibou uzavírají lidé vyrážející do zahraničí za poznáním i za prací a studenti mířící na zahraniční pobyt nebo stáž. Stejně jako u denního cestovního pojištění si můžete vybírat z několika variant, určit cílovou destinaci nebo si připojistit rizikovější sportovní aktivity.

 

Varianty celoročního cestovního pojištění

Turistická – turistická varianta celoročního cestovního pojištění je určena pro rekreační cesty, studijní pobyty a stáže.

Pracovní – tato varianta celoročního cestovního pojištění je určena pro cesty a pobyty za účelem plnění pracovních úkolů zaměstnance i podnikatele nebo jiné pracovní cesty a pobyty. Pojištění je možné přizpůsobit i náročnosti vykonávané činnosti. Sami si můžete vybrat, zda se jedná o pracovní cestu s administrativní činností nebo pracovní cestu s manuální činností.

 

Výhody celoročního cestovního pojištění:

  • Nemusíte si opakovaně sjednávat cestovní pojištění
  • Vhodné při dlouhodobějším pobytu v zahraničí
  • Neomezený počet cest do zahraničí v průběhu roku
  • Pro turistické, pracovní i studijní pobyty v zahraničí
  • Celoroční pojištění je cenově výhodnější

 

Na stránkách Pojisteni.com můžete porovnávat nabídky několika pojišťoven. Vybrané cestovní pojištění si sjednáte rychle online. 

 

 

Porovnání a uzavření online