Cestovní pojištění, cestovní pojištění online porovnání | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Cestovní pojištění

Porovnejte si cestovní pojištění šesti pojišťoven. V našem srovnání cestovního pojištění jsou zahrnuty slevy od 30 do 50 %. Sjednejte si cestovní pojištění online za výhodné ceny a do 2 minut. Cestovní pojištění můžete sjednat i v den odjezdu. Uzavřete si cestovní pojištění jednoduše online po internetu.

Cestovní pojištění od 5 pojišťoven

Naše kalkulačka cestovního pojištění Vám pomůže rychle porovnat nabídky peti pojišťoven. Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář. Nejvýhodnější cestovní pojištění si můžete rovnou sjednat online.

Úspora až 50 % na cestovním pojištění

Porovnávat nabídky cestovního pojištění se vyplatí. Kalkulačka cestovního pojištění Vám ukáže nejvýhodnější ceny pojištění. V našem srovnání cestovního pojištění jsou zahrnuty slevy od 30 % do 50 %.

Cestovní pojištění online do 2 minut

Cestovní pojištění si sjednáte online do 2 minut. Po potvrzení vybrané varianty pojištění a úhradě pojistného Vám zašleme na zadaný e-mail pojistnou smlouvu i průkaz pojištěnce. 

Užitečná připojištění k cestovnímu pojištění

K pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb si můžete sjednat také celou řadu užitečných připojištění. V nesnázích oceníte například pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu a pojištění storna.

Jak uzavřít cestovní pojištění online?

Cestovní pojištění si můžete rychle sjednat online. Konkrétní nabídky pojištění pěti tuzemských pojišťoven uvidíte ihned po vyplnění a odeslání základních informací o plánované cestě. Uzavřít můžete cestovní pojištění pro cesty do zahraničí i v rámci České republiky, a to na pár dní, půl roku i celý rok. Pro vyhledání nejvýhodnějšího cestovního pojištění vyberte správný druh cesty (turistická, pracovní s administrativní nebo manuální činností), vyplňte věk u každé z pojišťovaných osob, cílovou destinaci, datum plánovaného odjezdu a návratu. Pozornost věnujte také připojištění rizikových sportů. Rodiny ocení výhodné rodinné pojištění. Přímo na stránce výsledků srovnání cestovního pojištění můžete označit vybranou variantu pojištění a dokončit objednávku. Cestovní pojištění zahrnuje slevy od 30 % do 50 %.

Co kryje cestovní pojištění

Cestovního pojištění obsahuje zejména pokrytí léčebných výloh v případě nemoci nebo úrazu v zahraničí. Pojišťovna za vás v takovém případě uhradí:

  • náklady na ošetření,
  • hospitalizaci,
  • léky,
  • non-stop asistenční služby v českém jazyce
  • nezbytné převozy a zdravotní repatriaci i repatriace ostatků

Je možné si cestovní pojištění také upravit na míru a přidat si k němu další připojištění. Máte možnost si připojistit úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel a také pojištění svého vozidla na cesty. Pokud rádi provozujete adrenalínové sporty bude pro Vás podstatná možnost připojistit si rizikové nebo extrémní sporty

Celoroční cestovní pojištění

pravidelně vyjíždíte na služební cesty, nebo strávíte více jak 35 dní v zahraničí? Většinou se vyplatí celoroční cestovní pojištění. Spočítejte si, na kolik vás tento tip pojištění vyjde v našem srovnání pojišťoven.

Celoroční pojištění se vyplatí i při cestách několikrát do roka. Na jaře můžete vyrazit do Rakouska, v létě k moří nebo v zimě do Alp.

Aktuální situace s koronavirem v cestovním pojištění

V současné situaci se mění i podmínky cestovního pojištění. Do kterých zemí je bezpečné cestovat a a jaká je jejich epidemiologická situace? Přečtěte si náš podrobný článek, kde zjistíte vše potřebné. Co se týče pojišťoven, některé do balíčku cestovního pojištění zahrnují i náklady spojené s léčbou onemocnění Covid-19, pokud onemocníte v dané zemi, a rovněž i případné náklady na repatriaci. Vždy je ale nutné si předem zjistit všechny informace a mít sjednané i kvalitní cestovní pojištění, které vám v případě nutného zdravotního zákroku pomůže.

Které pojišťovny poskytují k cestovnímu pojištění také pokrytí nákladů v případě, že v zahraničí onemocníte koronavirem způsobujícím onemocnění Covid-19? Pojištění spojené s náklady na léčení onemocnění Covid-19 se řídí vládními doporučeními a tzv. „vládním semaforem“, který určuje, které země jsou bezpečné a které se pro cestování ještě nedoporučují. Tímto semaforem se řídí i pojišťovny, přičemž většina nekryje léčbu na Covid-19 v červeně označených zemích, které jsou nejrizikovější.

Všechny potřebné informace najdete na stránkách Ministerstva zahraničí. Více informací ZDE

Spolu s pojišťovnou AXA Assistance jsme pro Vás připravili prémiový produkt Excelent, který pokryje vše pro cestu autem. Nejenom, že máte kryté léčebné výlohy, úraz včetně běžných sportů, odpovědnost za škodu. Navíc Vám zajistí odtah vozidla, opravu Vašeho vozidla a dokonce i zajistí náhradní dopravu, abyste mohli pokračovat ve Vaší dovolené, zatímco kryje repatriaci nepojízdného vozidla zpátky do ČR. Takže Vaše vysněná dovolená nebude ohrožena.

Na cestovním pojištění spolupracujeme

AllianzAxa AssistanceSlavia pojišťovnaUniqaColonnade

Blog o cestovním pojištění

Důležitost cestovního pojištění na dovolené

Důležitost cestovního pojištění na dovolené

28.8.2023

Když se chystáte na dovolenou, může být lákavé podcenit význam cestovního pojištění. Nicméně existuje několik důvodů, proč by mělo být cestovní pojištění neodmyslitelnou součástí vašeho plánování dovolené.
Červencové EFI NEWS

Červencové EFI NEWS

12.7.2023

V letním vydání EFI NEWS na vás čekají novinky ze Zámku Račice, článek o pojištění v létě, tipy kam investovat a proč, jak e-Finance podporuje mladé sportovce a spoustu dalších zajímavostí.
EFI NEWS skupiny e-Finance za červen

EFI NEWS skupiny e-Finance za červen

6.6.2023

V tomto vydání najdete například možnosti kde investovat a proč, zajímavý článek o pojištění, tip na svatby na Zámku Račice, recept na luxusní nanuky či tip na výlet do levandulového ráje.
Pojištění storna zájezdu

Pojištění storna zájezdu

24.4.2023

Pojištění storna zájezdu lze sjednat ve dvou variantách, a to samostatně, nebo jako součást cestovního pojištění. Jaké jsou jejich benefity? V článku najdete odpovědi.
Plánujete cestu na hory do zahraničí? Potom potřebujete pojištění odpovědnosti.

Plánujete cestu na hory do zahraničí? Potom potřebujete pojištění odpovědnosti.

14.2.2023

Jestliže plánujete cestu na hory do zahraničí, nezapomeňte na to, že každý, kdo se vydá na sjezdovku, musí mít sjednané pojištění odpovědnosti.
Máte dotaz? Kontaktujte nás