515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.
Menu

Havarijní pojištění

Kalkulace havarijního pojištění online. Srovnejte pojišťovny havarijního pojištění. Uzavření během 5 minut.

Porovnat pojištění

Kalkulačka havarijního pojištění

Pomocí kalkulačky havarijního pojištění rychle porovnáte nabídky několika pojišťoven. Stačí vyplnit základní údaje o vozidle, úrovni jeho zabezpečení, odhadnout aktuální tržní cenu a přidat informace o pojistníkovi.

Maximální ochrana vozidla

Spolu s povinným ručením doporučujeme uzavřít také havarijní pojištění. Náhradu škody získáte při zavinění dopravní nehody, odcizení vozidla, jeho poškození na cestách, živelnou událostí nebo vandalem.

Pojistitelná rizika

Při výběru havarijního pojištění zvažte všechna hrozící rizika a zajímejte se o rozsah pojištění. Obvykle máte na výběr z několika variant havarijního pojištění. Nejvíce rizik zahrnuje varianta All Risk.

Volitelná připojištění

Kromě základních rizik (havárie, odcizení, živel, vandalismus) existují i další vedlejší rizika, proti kterým je možné se připojistit. Připojistit si můžete například skla vozidla, zavazadla nebo úrazové pojištění osob ve vozidle.  

Jak uzavřít havarijní pojištění online?

Porovnat a uzavřít havarijní pojištění zvládnete velmi rychle a jednoduše online. Stačí kliknout na odkaz Porovnat a uzavřít online a postupně vyplňovat jednotlivá pole vstupního formuláře. V případě havarijního pojištění budete potřebovat informace o vozidle, které jsou uvedeny v malém a velkém technickém průkazu. Nejvýhodnější havarijní pojištění získáte, pokud dlouhou dobu jezdíte bez nehod a můžete si započítat bonus za bezškodní průběh pojištění. Výši bonusu Vám na požádání sdělí vaše pojišťovna. Vybranou variantu havarijního pojištění stačí označit a dokončit objednávku.    

Na havarijním pojištění spolupracujeme

AXAČSOBe-Finance Motor

Blog o havarijním pojištění

Co dělat, když vám výmol poničí auto?

28.3.2018

Když si kvůli závadě na vozovce poškodíte auto, finanční náhradu získáte z havarijního pojištění. Kdo si toto pojištění vozidla nesjednal, může se obrátit s požadavkem náhrady škody na vlastníka komunikace. Jak postupovat, když se nestihnete vyhnout třeba výmolu na silnici nebo vyčuhujícímu kanálu?

Jak si správně vybrat havarijní pojištění?

9.3.2018

Havarijní pojištění je dobrou investicí nejen u nových automobilů. Ukážeme vám, kdy oceníte havarijní pojištění a jaké parametry sledovat při jeho výběru.

Autem na hory

Jedete autem na hory? Na co nesmíte zapomenout

6.2.2018

Na cestu do hor se vyplatí připravit. Kromě technického stavu vozidla zkontrolujte i povinnou výbavu, bezpečně uložte lyže, přidejte do kufru sněhové řetězy, smetáček na sníh a svítilnu.

3 pojistky, které oceníte v zimních měsících

2.1.2018

Srážka s lyžařem na sjezdovce, zranění chodce na neodklizeném chodníku, auto poškozené sněhem, který se sesunul ze střechy vašeho domu, karambol na namrzlé silnici. To jsou jen některé nepříjemné situace, za kterými stojí zimní počasí.

Jak vybrat nejvýhodnější povinné ručení?

16.11.2017

Při výběru povinného ručení sledujte nejen cenu pojištění, ale také limity pojistného plnění, šíři asistenčních služeb a nabídku dalších připojištění. Ukážeme vám, jaké parametry u povinného ručení sledovat.