Havarijní pojištění online | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Havarijní pojištění

Kalkulace havarijního pojištění online. Srovnejte pojišťovny havarijního pojištění. Uzavření během 5 minut.

Kalkulačka havarijního pojištění

Pomocí kalkulačky havarijního pojištění rychle porovnáte nabídky několika pojišťoven. Stačí vyplnit základní údaje o vozidle, úrovni jeho zabezpečení, odhadnout aktuální tržní cenu a přidat informace o pojistníkovi.

Maximální ochrana vozidla

Spolu s povinným ručením doporučujeme uzavřít také havarijní pojištění. Náhradu škody získáte při zavinění dopravní nehody, odcizení vozidla, jeho poškození na cestách, živelnou událostí nebo vandalem.

Pojistitelná rizika

Při výběru havarijního pojištění zvažte všechna hrozící rizika a zajímejte se o rozsah pojištění. Obvykle máte na výběr z několika variant havarijního pojištění. Nejvíce rizik zahrnuje varianta All Risk.

Volitelná připojištění

Kromě základních rizik (havárie, odcizení, živel, vandalismus) existují i další vedlejší rizika, proti kterým je možné se připojistit. Připojistit si můžete například skla vozidla, zavazadla nebo úrazové pojištění osob ve vozidle.  

Před čím vás ochrání havarijní pojištění?

Havarijní pojištění kryje škody způsobné havárií, odcizením, živelem, vandalismem.

Havarijní pojištění chrání vozidlo v případě, že nezaviníte pojistnou událost a umožní rychlou opravu vozidla a vy můžete znovu jezdit se svým vozem.

Pojistná částka vozidla musí odpovídat obvyklé ceně vozidla. Ta kopíruje cenu vozu na trhu, který má stejné stáří, stav a najeté kilometry. Cenu Havarijního pojištění si můžete každoročně snížit, stejně jako klesá hodnota Vašeho vozu.

Jak uzavřít havarijní pojištění online?

Porovnat a uzavřít havarijní pojištění zvládnete velmi rychle a jednoduše online. Stačí kliknout na odkaz Porovnat a uzavřít online a postupně vyplňovat jednotlivá pole vstupního formuláře. V případě havarijního pojištění budete potřebovat informace o vozidle, které jsou uvedeny v malém a velkém technickém průkazu. U nás však stačí vypnit jen SPZ Vašeho vozu a většina údajů se Vám načte automaticky. Nejvýhodnější havarijní pojištění získáte, pokud dlouhou dobu jezdíte bez nehod a můžete si započítat bonus za bezškodní průběh pojištění. Výši bonusu Vám započítáme obratem. Vybranou variantu havarijního pojištění stačí označit a dokončit objednávku.   

Porovnejte nejvýhodnější havarijní pojištění ještě dnes

Na havarijním pojištění spolupracujeme

AllianzČeská podnikatelská pojišťovnaKooperativaSlavia pojišťovnaUniqaDirect pojišťovnaPillow

Blog o havarijním pojištění

Proč uzavřít havarijní pojištění

Proč uzavřít havarijní pojištění

5.10.2023

Havarijní pojištění je jedním z důležitých nástrojů zabezpečení, který může poskytnout klid a jistotu v nečekaných situacích na silnicích. Přinášíme Vám důvody, proč je dobré si jej sjednat.
Porovnejte a vyberte nejlepší pojištění pro vaši motorku na www.pojisteni.com

Porovnejte a vyberte nejlepší pojištění pro vaši motorku na www.pojisteni.com

3.4.2023

Při výběru povinného ručení a havarijního pojištění pro motorku je důležité porovnat nabídky, zohlednit cenu, kvalitu služeb a rozsah krytí. Na www.pojisteni.com snadno najdete nejlepší pojištění pro svůj stroj a ušetříte čas i peníze.
Proč je důležité mít uzavřené Havarijní pojištění

Proč je důležité mít uzavřené Havarijní pojištění

9.2.2023

Máte-li automobil (či jiné vozidlo), rozhodně stojí za zvážení kromě povinného ručení uzavřít i havarijní pojištění, které dokáže pokrýt spoustu rizik, které si možná ani neuvědomujeme. Cena za toto pojištění se různí podle určitých aspektů, které Vám v tomto článku přiblížíme.

Co dělat při dopravní nehodě

Co dělat při dopravní nehodě

18.10.2018

Nevěnování se řízení, nesprávné otáčení nebo couvání a nedodržení bezpečné vzdálenosti za vozidlem jsou tři nejčastější příčiny dopravních nehod. Přečtěte si, co dělat, když se stanete účastníky dopravní nehody.

Máte dotaz? Kontaktujte nás