Sjednejte si pojištění od AXA Assistance a vyhrajte sportovní kameru! | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Sjednejte si pojištění od AXA Assistance a vyhrajte sportovní kameru!

Ať už se v zimě rozhodnete vyrazit za teplem k rovníku, nebo brázdit na lyžích alpské svahy, nezapomeňte si před odjezdem uzavřít kvalitní cestovní pojištění. Pokud si sjednáte cestovní pojištění od AXA ASSISTANCE na portálu Pojisteni.com, automaticky se zapojíte do slosování o dvě sportovní kamery SJCAM™ SJ4000.

 

Podmínky soutěže jsou velmi jednoduché. Stačí si jen od začátku prosince 2016 do konce března 2017 sjednat prostřednictvím portálu Pojisteni.com jakoukoli variantu cestovního pojištění od AXA ASSISTANCE. Po zaplacení pojistného budete automaticky zařazeni do slosování o dvě sportovní kamery SJCAM™ SJ4000 v hodnotě 2 490 Kč. Dva výherce vylosujeme na začátku dubna roku 2017. Pokud budete mít štěstí, můžete už na jaře zvěčnit své cestovatelské zážitky novou kamerou.

 

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE si můžete sjednat ZDE.

 

Hrajeme o dvě sportovní outdoorové kamery

Outdoorovou sportovní kamerou spolehlivě zachytíte zážitky ze všech adrenalinových sportů. Použít ji můžete například na lyžích, kole, při surfování, potápění nebo paraglidingu. Spolu s šikovným příslušenstvím můžete kameru používat pod vodou, připevnit ji na helmu nebo snímat vaši cestu autem.

 

Výherci budou kontaktováni provozovatelem portálu Pojisteni.comMáte dotaz? Kontaktujte nás