Blog | Pojisteni.com
Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Blog

e-Finance Sport Team bodoval na RUN RALLY!
e-Finance Sport Team bodoval při náročném závodě RUN RALLY, který se skládal ze čtyř okruhů plných různých překážek, které prokáží nejen fyzickou zdatnost, ale i zručnost.
Proč povinné ručení s vyšším limitem?
Zajištění finanční stability a bezpečnosti v případě dopravních nehod je jedním z klíčových aspektů, který by neměl uniknout pozornosti žádného motoristy. Jedním z rozhodujících faktorů pro dosažení této stability je volba limitu pro povinné ručení.
Podzimní EFI NEWS
V podzimním čísle najdete například zajímavý článek o úrazovém pojištění, kam investovat a proč, kde uspořádat firemní večírek, rodinnou oslavu či svatbu, co je nového v EFI Hostinci Osmec atd.
Důležitost cestovního pojištění na dovolené
Když se chystáte na dovolenou, může být lákavé podcenit význam cestovního pojištění. Nicméně existuje několik důvodů, proč by mělo být cestovní pojištění neodmyslitelnou součástí vašeho plánování dovolené.
Investiční Bulletin e-Finance za 2.Q 2023
Nový Investiční Bulletin za 2.Q. 2023 Vám přináší nejnovější aktuality z oblastí našich investic, staveb a dalších aktivit, ale také zajímavé články, např. o tendencích vývoje cen nemovitostí, proč investovat dluhopisů nebo proč e-Finance založila novou akciovou společnost EFI Hotels & Properties, a.s.
Úrazové pojištění dětí
Úrazové pojištění dětí je klíčovou součástí finančního plánování rodiny a poskytuje ochranu v případě, že vaše dítě utrpí nečekané úrazy. V tomto článku si přiblížíme, co úrazové pojištění pro děti obnáší, co kryje a jakou ochranu nám poskytuje.
Věděli jste, že: Zámek Račice, vlastněný společností e-Finance, a.s., byl zakoupen roku 1830 Johannem sv. p. Mundym v přepočtu za dnešních 1,6 miliardy Kč?
Zámek Račice, nacházející se v Račicích-Pístovicích a s historií sahající až do 13. století, má zajímavou minulost. V roce 1830 byl zakoupen Johannem Evangelistem Wilhelmem Mundy, vlivným podnikatelem, šlechticem a majitelem statků. Od té doby prošel zámek různými majiteli a v současnosti je ve vlastnictví společnosti e-Finance, a.s.
Máte dotaz? Kontaktujte nás