Cestovní pojištění, cestovní pojištění online porovnání | Pojisteni.com

Menu
515 555 555
Po-Pá 8:30-17 hod.

Cestovní pojištění

Porovnejte si cestovní pojištění šesti pojišťoven. V našem srovnání cestovního pojištění jsou zahrnuty slevy od 30 do 50 %. Sjednejte si cestovní pojištění online za výhodné ceny a do 2 minut. Cestovní pojištění můžete sjednat i v den odjezdu. Uzavřete si cestovní pojištění jednoduše online po internetu.

Cestovní pojištění od 5 pojišťoven

Naše kalkulačka cestovního pojištění Vám pomůže rychle porovnat nabídky peti pojišťoven. Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář. Nejvýhodnější cestovní pojištění si můžete rovnou sjednat online.

Úspora až 50 % na cestovním pojištění

Porovnávat nabídky cestovního pojištění se vyplatí. Kalkulačka cestovního pojištění Vám ukáže nejvýhodnější ceny pojištění. V našem srovnání cestovního pojištění jsou zahrnuty slevy od 30 % do 50 %.

Cestovní pojištění online do 2 minut

Cestovní pojištění si sjednáte online do 2 minut. Po potvrzení vybrané varianty pojištění a úhradě pojistného Vám zašleme na zadaný e-mail pojistnou smlouvu i průkaz pojištěnce. 

Užitečná připojištění k cestovnímu pojištění

K pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb si můžete sjednat také celou řadu užitečných připojištění. V nesnázích oceníte například pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu a pojištění storna.

Jak uzavřít cestovní pojištění online?

Cestovní pojištění si můžete rychle sjednat online. Konkrétní nabídky pojištění pěti tuzemských pojišťoven uvidíte ihned po vyplnění a odeslání základních informací o plánované cestě. Uzavřít můžete cestovní pojištění pro cesty do zahraničí i v rámci České republiky, a to na pár dní, půl roku i celý rok. Pro vyhledání nejvýhodnějšího cestovního pojištění vyberte správný druh cesty (turistická, pracovní s administrativní nebo manuální činností), vyplňte věk u každé z pojišťovaných osob, cílovou destinaci, datum plánovaného odjezdu a návratu. Pozornost věnujte také připojištění rizikových sportů. Rodiny ocení výhodné rodinné pojištění. Přímo na stránce výsledků srovnání cestovního pojištění můžete označit vybranou variantu pojištění a dokončit objednávku. Cestovní pojištění zahrnuje slevy od 30 % do 50 %.

Co kryje cestovní pojištění

Cestovního pojištění obsahuje zejména pokrytí léčebných výloh v případě nemoci nebo úrazu v zahraničí. Pojišťovna za vás v takovém případě uhradí:

  • náklady na ošetření,
  • hospitalizaci,
  • léky,
  • non-stop asistenční služby v českém jazyce
  • nezbytné převozy a zdravotní repatriaci i repatriace ostatků

Je možné si cestovní pojištění také upravit na míru a přidat si k němu další připojištění. Máte možnost si připojistit úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel a také pojištění svého vozidla na cesty. Pokud rádi provozujete adrenalínové sporty bude pro Vás podstatná možnost připojistit si rizikové nebo extrémní sporty

Celoroční cestovní pojištění

pravidelně vyjíždíte na služební cesty, nebo strávíte více jak 35 dní v zahraničí? Většinou se vyplatí celoroční cestovní pojištění. Spočítejte si, na kolik vás tento tip pojištění vyjde v našem srovnání pojišťoven.

Celoroční pojištění se vyplatí i při cestách několikrát do roka. Na jaře můžete vyrazit do Rakouska, v létě k moří nebo v zimě do Alp.

Aktuální situace s koronavirem v cestovním pojištění

V současné situaci se mění i podmínky cestovního pojištění. Do kterých zemí je bezpečné cestovat a a jaká je jejich epidemiologická situace? Přečtěte si náš podrobný článek, kde zjistíte vše potřebné. Co se týče pojišťoven, některé do balíčku cestovního pojištění zahrnují i náklady spojené s léčbou onemocnění Covid-19, pokud onemocníte v dané zemi, a rovněž i případné náklady na repatriaci. Vždy je ale nutné si předem zjistit všechny informace a mít sjednané i kvalitní cestovní pojištění, které vám v případě nutného zdravotního zákroku pomůže.

Které pojišťovny poskytují k cestovnímu pojištění také pokrytí nákladů v případě, že v zahraničí onemocníte koronavirem způsobujícím onemocnění Covid-19? Pojištění spojené s náklady na léčení onemocnění Covid-19 se řídí vládními doporučeními a tzv. „vládním semaforem“, který určuje, které země jsou bezpečné a které se pro cestování ještě nedoporučují. Tímto semaforem se řídí i pojišťovny, přičemž většina nekryje léčbu na Covid-19 v červeně označených zemích, které jsou nejrizikovější.

Všechny potřebné informace najdete na stránkách Ministerstva zahraničí. Více informací ZDE

Spolu s pojišťovnou AXA Assistance jsme pro Vás připravili prémiový produkt Excelent, který pokryje vše pro cestu autem. Nejenom, že máte kryté léčebné výlohy, úraz včetně běžných sportů, odpovědnost za škodu. Navíc Vám zajistí odtah vozidla, opravu Vašeho vozidla a dokonce i zajistí náhradní dopravu, abyste mohli pokračovat ve Vaší dovolené, zatímco kryje repatriaci nepojízdného vozidla zpátky do ČR. Takže Vaše vysněná dovolená nebude ohrožena.

Na cestovním pojištění spolupracujeme

AllianzAxa AssistanceSlavia pojišťovnaUniqaColonnade

Blog o cestovním pojištění

Pojištění zavazadel a co je potřeba vědět

Pojištění zavazadel a co je potřeba vědět

17.7.2024

Pojištění zavazadel je důležitým prvkem každé cesty, který poskytuje finanční ochranu a klid na duši. Správná volba pojištění zavazadel může výrazně snížit stres spojený se ztrátou nebo poškozením osobních věcí a umožnit vám plně si užít vaše cestovní zážitky.
7 důvodů, proč si sjednat cestovní pojištění

7 důvodů, proč si sjednat cestovní pojištění

18.6.2024

Cestovní pojištění na dovolenou je důležitým nástrojem, který může výrazně ovlivnit vaši cestovatelskou zkušenost a zajistit, že vaše dovolená proběhne bez zbytečných starostí a finančních ztrát.
Čas dovolených je za dveřmi, nezapomeňte na pojištění storna zájezdu

Čas dovolených je za dveřmi, nezapomeňte na pojištění storna zájezdu

9.5.2024

Toto připojištění vám nahradí vynaložené prostředky na zaplacenou dovolenou v případě, že z určitých důvodů nebudete moci odcestovat. Na co se vztahuje a na co nikoli?
Pojištění do zahraničí - zajímavé tipy a důležité informace

Pojištění do zahraničí - zajímavé tipy a důležité informace

9.3.2024

Při plánování cesty do zahraničí je jedním z klíčových prvků, na který byste neměli zapomenout, pojištění. Nejenže vám poskytne duševní klid, ale i ochranu před nepředvídatelnými situacemi.
Investiční Bulletin společnosti e-Finance za 4.Q 2023

Investiční Bulletin společnosti e-Finance za 4.Q 2023

30.1.2024

Investiční bulletin za poslední kvartál roku 2023 společnosti e-Finance mapuje nejnovější aktuality z oblastí našich investic, staveb a dalších aktivit.
Máte dotaz? Kontaktujte nás